Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most őszintén, szerintetek...

Most őszintén, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

22 éves,gyermekét egyedül nevelő anyuka vagyok.Munkám nincs.Érettségim van,illetve angol tudásom.

Bármilyen munkát elvégeznék, csak ne legyen műszakos.Nem finnyáskodásból,egyszerűen nem tudom hova rakni a gyereket.Rokonok nincsenek,külföldön dolgoznak.(Németo.,tehát munkaügyben az angol tudásom olyan,mintha nem is lenne...)Barátnő van,két gyerekkel,megvan a saját baja.Két műszakban dolgozik,de hozzájuk nincs most felvétel.

Ti mit csinálnátok a helyemben?A környékben nincs munkalehetőség.(lenne 2 és 4 műszakos szezonos,de ezek a fent említett okok miatt esélytelenek.


2011. ápr. 29. 15:53
 1/10 A kérdező kommentje:
A kötekedők miatt elmondom h nem önsajnálatot tartok,egyszerűen tanácstalan vagyok és remélem,hogy "külső szemlélő" segítségével sikerül valamit kiokoskodni.
2011. ápr. 29. 15:55
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
fel tenném a kérdést magamnak hogy jutotam idáig !..gyerek apja hol van ?? meg ienek
2011. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A gyerek apja külföldön dolgozik állítólag.Nem látogatja ilyenkor a fiát.Gyerektartást sem fizet már jó ideje.


Nem leb.szást szeretnék kapni,tudom nagyon jól,h mit hibáztam. Építő kritikát várok.

2011. ápr. 29. 16:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy ha Mo.-n van,akkor sem lehet rá számítani ilyen téren(tehát ha én pl délutános lennék nem hozná el az oviból,és nem vigyázna rá.)
2011. ápr. 29. 16:02
 5/10 tetris ***** válasza:
100%

Ha amúgy is otthon kell lenned a pici miatt, akkor vállalj gyermekfelügyeletet, így legalább a sajátodnak lenne játszótársa. Végül is szinte mindegy, hogy 1, vagy 2-3 gyerekre kell-e odafigyelni. Kiteszel kis hírdetéseket a közért bejáratához, a buszmegállóhoz, a gyermekorvosi rendelő faliújságjára, a patika elé. Hátha valaki ráharap.

Ha jó angolos vagy, akkor ebből is lehetne profitálni. Vállalj korrepetálást iskolás gyerekeknek. Nem neked kéne odamenned a gyerekekhez, hanem jöjjenek ők hozzád. Így el se kéne menned otthonról, a pici is felügyelet alatt lenne. Ki kéne tenni az iskola közelébe egy hirdetést. Biztos van olyan gyerek, akinek nem megy a nyelv, és ráférne egy kis korrepetálás.

2011. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet,köszönöm.Pacsi ment.
2011. ápr. 29. 16:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudnék csinálni semmit...

De Neked biztosan van érzéked mondjuk az üzletkötősdihez-régebben engem is be akartak szervezni-MIC, meg AEGON,mittomén-lakás,életbiztosítást kellett volna kötni. VAgy takarítani valahol háznál-mág adózni sem kellene, amolyan bejárónőség gízdagéknál...mondjuk-amit már írtak-gyerekfelügyelettel-

Nem irigyellek...Én férjemmel nevelem a gyermeket, még így is nehéz...több műszakban dolgozunk mind2en.

2011. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs segítség tényleg nagyon nehéz elhelyezkedni. A mi környékünkön sok nő csak akkor tud munkát válalni, ha már a gyereke kb 5. osztályos.
2011. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
vállalni
2011. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :)
2011. máj. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!