Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a teenedő, akkor ha vki...

Mi a teenedő, akkor ha vki vett tőlem ruhákat, és nem vok hajlandó v. vásárolni? Tud ellenem tenni vmit ha nem veszem vissza?

Figyelt kérdés
Nem aukciós oldalon vásárolta,fényképet küldtem,írta h lehet pár kicsi lesz neki,de nem gond,most meg mindent v.akarja velem vásároltatni,és jön azzal,h ő rendőr...bla,bla...
2011. márc. 10. 14:36
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: szerintem semmi joga hozzá, hogy bármit is követeljen… A pénztártól való távozás után nincs reklamáció… Ennyi…


De már ne is haragudj: az a hangnem, amit itt megütöttél, szánalmas… Tudod, az intelligencia abban nyilvánul meg, hogy ha kötekednek, te nem mész le a szintjükre… Viszont te olyan mélyre süllyedtél, hogy az valami elképesztő… Nem mellesleg pedig valószínűleg a vásárlóddal már nem merted ezt a hangnemet megütni, mert azt mondta, hogy rendőr… Minősítetted magad, nem is kicsit… Egyébként pedig ha semmilyen jellegű kritikát nem tűrsz, akkor szerintem ne beszélgess emberekkel, még a neten se… Mert azt, hogy vissza, még életemben nem láttam így rövidítve… Ez pl lehet a „vagy” szó rövidítése… És egyébként ha választ vársz a kérdéseidre, akkor tiszteld meg a válaszolókat azzal, hogy normálisan kiírod a kérdést….

Aztán most írhatod, hogy barom vagyok, :) de én válaszoltam a kérdésre is… De szerintem ne alázd magad tovább…

2011. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!