Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a teenedő, akkor ha vki...

Mi a teenedő, akkor ha vki vett tőlem ruhákat, és nem vok hajlandó v. vásárolni? Tud ellenem tenni vmit ha nem veszem vissza?

Figyelt kérdés
Nem aukciós oldalon vásárolta,fényképet küldtem,írta h lehet pár kicsi lesz neki,de nem gond,most meg mindent v.akarja velem vásároltatni,és jön azzal,h ő rendőr...bla,bla...
2011. márc. 10. 14:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
magyarra lefordítaná valaki?
2011. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mond mit nem értesz a kérdésen?Vett tőlem vmit,most meg v.akarja küldeni...
2011. márc. 10. 14:50
 3/31 anonim ***** válasza:
mi az a v. akarja? pl...meg az "és nem vok hajlandó v. vásárolni"????
2011. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Azt nem érti, hogy nem voltál képes leírni a "vissza" szót. Nagyon fárasztó lett volna?

Ha értelmetlenül írsz, ne csodálkozz, ha lesz, aki nem érti.


Egyébként nyugodj meg, nem tehet érted semmit. Eladtad, magánszemély vagy, nem kell garanciát vállalni rá. Nem tud tenni ellened semmit. Természetesen ha nagyon akar, beperelhet polgári peres úton, de ha egy csepp esze van, úgysem fog, másrészt ha mégis, akkor úgyis elveszti és neki kell fizetni a perköltséget, szóval megszívja.


Annyit még megtehetsz, hogy a jövőben minden aukciód végére előre kiírod, hogy magánszemély vagy, ezért nincsen garancia vagy visszavétel. Továbbá jó, ha írsz mindig adásvételi szerződést, amelybe belefoglalod, hogy a vevő kipróbált, megtekintett állapotban vette át a holmit, és az eladó nem vállal garanciát a termékre az üzlet létrejötte után. Ezt két tanúval aláírjátok, és úgy aztán eszébe sem jut majd szívóskodni a vevőknek.

2011. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nem aukciós oldalon vásárolt,hanem magán úton,és szerintem,ha én átmegyek pl a szomszédhoz venni valamit,akkor ha meggondolom magam,ő sem fogja visszavásárolni!

Annak aki meg nem érti a kérdést,tudom sajnálni,szerintem nem csak én használom ezeket a rövidítéseket!Nem kell válaszolni és pont!

2011. márc. 10. 15:08
 6/31 anonim ***** válasza:
Ezt biz vissz kell vok, mert megb.
2011. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem lett megbeszélve,h ha nem jó v.vásárolom!
2011. márc. 10. 15:18
 8/31 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy meg lett beszélve, hanem megb@sznak, ha nem veszed vissza.

Ugye milyen érthetően tudok én is írni?

2011. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Te meg milyen elmebeteg lehetsz!Olyan nagyon okos vagy...akkor húzz tudod hova,te barom:DTudod mi a különbség kettőnk között,h amit én rövidítettem,az egyértelmű,mert mást nem lehet úgy rövidíteni,de te alpári szót rövidítettél,mert alpári paraszt vagy:DDe ha gondolod van vele,folytathatjuk privátba is!Vagy esetleg,félsz,mert ott már nem névtelenül okoskodnál?!
2011. márc. 10. 15:42
 10/31 A kérdező kommentje:
A másik,h én tudtam értelmezni a te rövidítésedet,amit végül is nem lehet annak nevezni,mert pontot sehova nem raktál,max a nyakadon a fejedbe van pont az agyad helyett,és a lényeget ki tudtam venni!Arról én nem tehetek,h hülye vagy és ocsmány,obszcén szavakat rövidítesz,csak úgy poénból,kötekedés képen!Köss ruhát,anyukádnak,vagy ha nincs,akkor magadnak kötelet és akaszd fel magad:D
2011. márc. 10. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!