Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a teenedő, akkor ha vki...

Mi a teenedő, akkor ha vki vett tőlem ruhákat, és nem vok hajlandó v. vásárolni? Tud ellenem tenni vmit ha nem veszem vissza?

Figyelt kérdés
Nem aukciós oldalon vásárolta,fényképet küldtem,írta h lehet pár kicsi lesz neki,de nem gond,most meg mindent v.akarja velem vásároltatni,és jön azzal,h ő rendőr...bla,bla...
2011. márc. 10. 14:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
na ezen most nagyot röhögtem, köszi!
2011. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Én meg azon,h itt milyen szánalmas emberek vannak!Senki nem a kérdésre válaszol,hanem próbál belekötni a másikba!És ezt nem csak most vettem észre,másnál is így van ez!Hát igen,az ilyen barmokon,mint ti kedves kötekedők,lehet mit röhögni!:)Unalmatokba jártok ide,mert barátotok nincs,hisz mkit elmartatok magatok mellől,az alpári stílusotokkal,és itt élitek ki azt amit már szemtől szembe nem tűrnek el tőletek,vagy esetleg jól szemközt vágnak érte!Esetleg az is meglehet h kis taknyos gyerekek vagytok...bár az én 10éves keresztlányom jobban ért a rövidítésekhez mint ti:D Szégyen rátok nézve:D
2011. márc. 10. 15:51
 13/31 A kérdező kommentje:
Utolsó,min röhögtél nagyot?
2011. márc. 10. 15:51
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

A "megb" utáni párbeszéden, és a kirohanásodon, már ha megbocsátasz.

A második válasz teljesen jó, a többit gondolhatod kötekedésnek, de szerintem egy olyan helyen, ahol le kell írni, amit kérdezni akarunk, ott illik normálisan és érthetően megfogalmazni a kérdést, különben csak hülyeségek jönnek rá válasznak.

2011. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 DannyZuko ***** válasza:
bocs, de ki faxt érdekel, hogy ő rendőr. Ha valóban az, akkor meg kell említeni a parancsnokának de leginkább a kapitányának és máris csak fogdaőr rendőr lesz. Szerintem az, hogy 1-2 dolog kics, az oké, vedd vissza. de mindent. az már csak nyafogás a részéről.
2011. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Azt állítja h több mint 3/4-e kicsi lett...

Utolsó előtt!Te nem akadnál ki,ha kérdezel vmit(Magyarul:VALAMIT:D) és ilyen gyermeteg kötekedést válaszol?Te nem szoktál rövidíteni?

2011. márc. 10. 16:08
 17/31 anonim ***** válasza:

Nem, nem szoktam rövidíteni.

Azon felül, hogy hülyén néz ki, félreértelmezhető, nehézzé teszi az olvasást is. Ugyanilyen fontosak az írásjelek is.

2011. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudja vki, h lehet letiltani egy kérdezőt, h ne lássam a kérdéseit, mert szerintem egy idióta?
2011. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Tedd fel a kérdést te idióta:DDe ha problémát van,és bátor vagy,írj privátot...érdekes,erre a "haverod" se válaszolt!:)A kérdésre nem bírsz válaszolni?Akkor mit keresel itt?Unatkozol?Elmondjam mit csinálj,v olvastad amit írtam már?Vagy nem jut el a pattanásnyi agyadig?:D
2011. márc. 10. 16:39
 20/31 A kérdező kommentje:
Tök érdekes...az összes kötekedő 60% körüli...vajon miért?!Mert mhol kötekednek!!!!Aki adott értelmes választ,nekik a százalékukon látszik is,h ők értelmes emberek!!!A többi értelmetlen barom:)
2011. márc. 10. 16:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!