Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a teenedő, akkor ha vki...

Mi a teenedő, akkor ha vki vett tőlem ruhákat, és nem vok hajlandó v. vásárolni? Tud ellenem tenni vmit ha nem veszem vissza?

Figyelt kérdés
Nem aukciós oldalon vásárolta,fényképet küldtem,írta h lehet pár kicsi lesz neki,de nem gond,most meg mindent v.akarja velem vásároltatni,és jön azzal,h ő rendőr...bla,bla...
2011. márc. 10. 14:36
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
100%
Ejha. Hát kedves kérdező, a kirohanásaid után senkitől se várj kulturált, normális választ. No és persze nem ártana megtanulnod különbséget tenni vélemény nyilvánítás, illetve kötekedés közt. A stílusoddal pedig csak magadat minősíted.
2011. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Még szép h kiakadok,mert eddig 2 ember válaszolt,arra amit kérdeztem,a 11ből!Mki csak a hibát keresi a másikba?Mire való ez az oldal?Hát nem arra h belekössünk kérdezőbe,hanem arra h ha vki nem tud vmit kérdezzen,és az ember azt várja el h értelmes válaszokat kap,nem pedig okoskodást,kötekedést!!!
2011. márc. 10. 16:51
 23/31 anonim válasza:
100%

Szerintem teljesen normálisan kérdezték meg tőled, hogy mit takar az a rövidítés, ami a kérdésben szerepel. Ha nem kapod föl a vizet, és leírod, szerintem senkinek sem lett volna ezzel problémája.


A kérdésedre válaszolva:

Nem hinném, hogy bármi bajod származna ebből. Messziről jött ember pedig azt mond amit akar. Tutira veszem, hogy az emberünk nem rendőr.

2011. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Én írtam,h mit nem értesz,mond...vhogy így válaszoltam az első kérdezőnek...de aki azzal az alpári rövidítéssel szórakozott,eléggé kiakasztó!

Amúgy megnéztem egy közösségi oldalon az adatlapját,és valóban az...

2011. márc. 10. 17:06
 25/31 anonim válasza:
Hm..akkor sem fenyegetőzhet ilyesmivel, mivel semmilyen törvénybeütköző dolgot nem tettél. ha mégis lenne valami vaj a füled mögött, abban viszont ő is nyakig benne lenne, mivel üzletet kötöttetek. Ezáltal, ha hivatalosan próbálna fellépni veled szemben, esedékes, hogy ő kerül szarba.
2011. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nekem nincs,tiszta a lelkiismeretem...kicsinyelli a ruhákat,amiket vett,de én tutira megyek,h nem kicsik,mert 5 hó különbség van a 2 gyerek között,és eleve,ami az én babaámra most jó,tuti h jónak kell lenni az övére!Na mind1,azt mondta visszaküldi,és utaljam amikor tudom...
2011. márc. 10. 17:22
 27/31 anonim ***** válasza:
Küld fény post. (Mézga család)
2011. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
53%

A gyerekeidnek pár év múlva, az apjuknak most üzenem, hogy részvétem...


Mellesleg mennyire szar ruhákat adhattál el, ha csak úgy lemond róluk és visszaküldi, hogy majd utald, ha tudod/akarod... Fúj, rágondolni is rossz... :(


Na mindegy, meglátod, mire 20 éves leszel, talán neked is benő a fejed lágya.. Félelmetes, hogy a te értelmi színvonaladdal valaki szülő lehet...

2011. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Tisztán kellett volna odaadni, akkor most nem reklamálnának.
2011. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Tisztán kapták meg,egy gyerek hordta őket!De ilyen minősíthetetlen embereken mint ti,nem húzom fel magam!:)Húzzátok ti magatokat,engem nem tudtok:)Mikor csak vmit kérdeztem,ti már variáltok...így szokott kezdődni a pletyka,ami vén korotokra lételemetek lesz...a másik,h a koromhoz baromira senkinek semmi köze,de aki 20évesnek állít,az lehet h nem idén nyáron barnult,mert 20 év alatt csak az szokott szülni:D
2011. márc. 10. 18:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!