Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaadók? Munkavállalók? Ki...

Munkaadók? Munkavállalók? Ki mit tenne?

Figyelt kérdés
2 alkalmazott van minimálbérbe bejelentve(8 órában)80.000bruttoból 61500 még a másik embernem 66.000ft jár.a munkaadó ezt megpótolja 75.000ft-ra mindkét embernek.tehát mindketten 75000 ft -ot visznek haza.most az egyik munkavállaló kiakad,mert ő azt gondolta,hogy január 1-től +10.000ft-ot kap(adókedvezmény)és nem érti,hogy (ő a 66.000 ft-os)miért mindketten 75.000ft-ot kapnak?írjatok,ha ti lennétek a munkaadók vagy a vállalók,akkor ti mit tennétek?mi az igazság?
2011. febr. 20. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt mondanám neki,hogy a munkájával foglalkozzon és ne a másik bérével!!!Jellemző.kisbetűs magyarország!!!!
2011. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Biztos mérgelődnék, de a mai világban örülnék neki, hogy van munkám. Előbb utóbb elmúlna a méreg is , csak egy tüske marad a helyébe. Különben hasonló szitut átéltem én is, nem éri meg hangoztatni az igazadat, mert úgyis megmagyarázák, és te maradsz alul, és az jön majd le nekik ,hogy problémás vagy.
2011. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha annyit kapna a szerencsétlen amennyiből nemcsak éppenhogy megélne, talán nem lenne ekkora szája. Sőt..

Szerintem adj neki +5ezret és mindketten boldogok lesztek:) vagy ha nagyon nem tetszik neki, rúgd ki, és megyek én helyette, iszonyú boldogan 75.000ft-ért:)

2011. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!