Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rutinos Álláskeresők, Munkaadó...

Rutinos Álláskeresők, Munkaadók! Ha kétfordulós egy állásinterjú, akkor mit kérdeznek a második körben, ha az elsőben már mindenről kifaggattak?

Figyelt kérdés
Tudják mit tudok, mit nem. Részleteztem az önéletrajzom, én is tudok mindent a munkáról, bejárás megbeszélve, minden! Miből kellene felkészülnöm?
2011. márc. 11. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én hétfőn voltam második fordulón. Novemberben volt az első.... Még a fenekem nem érintette a széket, már azzal jöttek, hogy nem értik miért jelentkeztem, egy ilyen munkára, amihez jóformán még végzettség sem kell, én ehhez túlképzett vagyok, rutinból csinálnám, profi vagyok stb. stb. stb. Ja, ezt egy nagyvállalat játszotta el. Szégyen! Pláne, hogy ma kiderült, hogy már januárban tudták hogy kit kell! oda felvenni. De azért hülyítették a jónépet.
2011. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Párom 4 fordulós interjú után jutott be, és gyakorlatilag ugyanazt kellett mindenhol elmondania, csak az interjúztató személye változott. Hogy miért nem tudtak négyen egyszerre beülni és meghallgatni...

De lehet, hogy pl. személyiségtesztet vagy szakmai feladatokat kapsz.

2011. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem így tesztelik,igazat mond-e a jelentkező..szánalmasak!
2011. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mondták? Általában el szokták mondani, hogy mi várható a következő interjún. Nekem volt olyan, hogy az elsőn IQ tesztet meg nyelvi tesztet írattak, illetve tesztelték a nyelvtudásomat, utána a 2. alkalommal csoportos interjú volt. Kb. 12-en voltunk, feladatokat kellett csinálnunk együtt. De az is lehet, hogy ugyanazokat kell elmondanod, mint az első alkalommal, csak most nagyfőnökkel fogsz beszélni, ez nagyon gyakori.
2011. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mondták, hogy lesz vmi különleges feladat-nyelvi tetszt, számítási feladatok, szövegértés, csoportos interjú, stb..., akkor ugyanolyan, hasonló interjún fogsz részt venni, mint először, csak másik emberkével...esetleg még kíváncsiak vmi egyéb részletre...
2011. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bérkérdésre is számíthatsz, szerintem lehet, hogy rákérdeznek
2011. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!