Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Téged hogyan motiválnak a...

Téged hogyan motiválnak a munkahelyeden? Egyáltalán motiválnak? Vannak még korrekt munkaadók?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem, nem arra vagyok kíváncsi, hogy azzal, hogy ha nem dolgozok, akkor kirúgnak.

Köszönöm.


2010. júl. 26. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Motiválnak?

Ja, ha hibázol, kirakják a szűröd.

2010. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2. változat: mindenki hülyének tart.
2010. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak, az enyém például az!

Mi az, ami motivál?


magas órabér (legalábbis lényegesen magasabb, mint amit az előző munkahelyeimen kaptam)

meghallgatják a véleményem, elismerik, ha igazam van és akkor úgy csináljuk, ahogy én kigondoltam

90%ban rugalmas munkaidő

hó végén jutalom, ha jól teljesítettem

lehetőséget adnak, hogy a munkatársaimmal egymástól tanuljunk

figyelik, kinek mihez van érzéke és olyan feladatot kapunk

jó a hangulat, reggel valóban úgy kelek fel, hogy szívesen megyek be

szép környezetben dolgozhatunk

van pihenő helyiség kanapékkal, ahová le lehet dőlni (de az az idő természetesen nem számít bele a munkaidőbe :) )

valóban figyelnek ránk és az igényeinkre


Más kérdés, hogy ezért cserébe komoly, felelősségteljes munkát várnak el, sokat kell dolgozni, nagyon elfáradok estére, de nekem ez nagyon megéri. Voltam olyan helyen, ahol csak el kellett tölteni a napot valami minimális pénzért, annak nem volt értelme, hiszen csak az időm ment el, semmi eredmény. Itt viszont látom a munkám gyümölcsét, ami egyébként a legjobb motivációs erő :)


Mielőtt bárki hitetlenkedne: ez egy kis cég, kevés munkavállalóval, jó piaccal (tehát a főnökeim még így is igen jól keresnek). Nem kamuzok, viszont sajna nincs felvétel sem :) Ha lesz, azt megtaláljátok a neten az álláshirdetések között :)

2010. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem a válaszokat egy személy írta.

Igen, én is ilyesmi munkáról álmodozom...

2010. júl. 29. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a harmadik vagyok és szerintem nem ugyanaz, mint az első kettő. :)

Amúgy megvan a dolog oka is, ami egyben hátrány, mégpedig hogy nincs olyan, hogy rutinfeladat, nagyon innovatívnak kell lenni, fáradtan, motiválatlanul képtelenség ezt a fajta munkát végezni. És ha nem vagyok elég hatékony, akkor elküldenek pihenni, az nem munkaidő. Míg mondjuk egy pénztáros fáradtan, félkómásan is tud dolgozni...

2010. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!