Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a legpiacképesebb diplomák?

Mik a legpiacképesebb diplomák?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tavaly elkezdtem egy egyetemet, marketing képzésen, de rájöttem, hogy ez a terület nagyon nem érdekel, szeretnék keresni egy olyan alapképzést ameivel bebiztosíthatom magamat.

Még infó, hogy inkább humán "beállíttottságú" vagyok ( tehát azt tanulom szívesebben), de ha valami érdekel, akkor meg tudom eroltetni magam. Sajnos az értettségim, nem mondom hogy rossz lett, de a top egyetemek sok szakjára csak önköltségesre vennének fel ( 410 pont).



ma 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%

10-es: azért mert vannak olyan barom állato kakik kifizetnek csillagászati összegeket olyan munkákért amelyeket simán bárki megcsinál, ha rászánja az idejét és egy kis energiát fektet a dologba.

10 ezer Ft-ot elkérnek pl. laminált parketta lerakásáért, holott a világ legegyszerűbb dolga, az ég világon semmi bonyolult nincsen benne... De a sok idióta tényleg minden szarért képes inkább fietni, mint venni a fáradtságot és nekiállni. De sebaj, legalább a "szakik" (99%-a kókler idióta) jól keresnek és röhögnek a markukba...

ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11 ezért is írom, hogy a a valamire való szakik jól keresnek, nem pedig 390e-et nettóban.


Lehet akármilyen egyszerű dolog, nekem egyszerűbb kifizetni, mint gányolni és időt pazarolni rá, úgy hogy nem is érdekel. Inkább foglalkozom azzal ami érdekel.

ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szoftverfejlesztő.
ma 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!