Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a legpiacképesebb diplomák?

Mik a legpiacképesebb diplomák?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tavaly elkezdtem egy egyetemet, marketing képzésen, de rájöttem, hogy ez a terület nagyon nem érdekel, szeretnék keresni egy olyan alapképzést ameivel bebiztosíthatom magamat.

Még infó, hogy inkább humán "beállíttottságú" vagyok ( tehát azt tanulom szívesebben), de ha valami érdekel, akkor meg tudom eroltetni magam. Sajnos az értettségim, nem mondom hogy rossz lett, de a top egyetemek sok szakjára csak önköltségesre vennének fel ( 410 pont).



ma 19:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
6%
Nem diploma kell hanem szakma!! Nekem is jó szakmám van, jól is keresek vele. Nettó 390 ezret. Jobban jársz a szakmával!! A munkásoké a jövő!!
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
nettó 390e xD
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Annál, hogy humán beállítottságú vagy, aligha tudtál volna semmitmondóbb dolgot elmondani magadról.
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Proginfo. Droidoknak marad a tobbi bufeszak.
ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Oke hát akkor #3

Szeretem a történelmet, érdekel a közélet, szeretem az irodalmat. Ugyanakkor tudom, hogy ezen területek nem biztosítanak anyagilag kényelmes életet, legtöbb Esteban, éppen ezért tettem fel a kérdést

ma 19:39
 6/12 A kérdező kommentje:
*esetben
ma 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Olyan dolgokat kellene írni, hogy pl. mennyire szeretsz számítógépen dolgozni, vagy inkább emberekkel, mi az, ami ebben a képzésben mégis tetszett, hogy képzelned el egy napodat stb.


Most engem is érdekel a filozófia vagy Cézanne festményei, ugyanakkor képes vagy koncepcionális modellt létrehozni egy üzleti folyamat alapján, illetve ETL-t elkészíteni adattárházhoz. Az ember ne akarja kategóriák alapján szűkíteni a lehetőségeit.

ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Nettó 390... annyit még egy raktáros is meg tud keresni.
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az informatikát nem kifejezetten kedvelem, emberekkel szívesen dolgozok, ugyanakkor nem tudom elképzelni magamat a szociális szakmák területén. Reál tantárgyak nem az erossegeim, ettol függerlenül szeretem a földrajzot, a biológia néhány témakörét. Szívesen tanulok nyelveket, viszont a muaszaki pályát nem találom magamhoz valónak.

Ezek ellenére úgy gondolom, (szinte) bármit meg tudok tanulni, képes vagyok akkora onerore. Nyilván ettol fuggetlenul jó lenne ha valami olyat tanulnék amit szeretek

ma 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Valamire való szaki megkeres 800-1m+-t.


Nálunk a ház burkolása volt 500e a munkadíj, dolgoztak vele 2-en 2 napot.


390e az egy alkalmazotti bér.

ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!