Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki felmondani egy év után,...

Ciki felmondani egy év után, ha apukám ismerőse a főnököm?

Figyelt kérdés

Miutan elvegeztem az egyetemet, apukam beajanlott egy ismerose cegehez es rogton fel is vettek. Eleinte minden rendben volt, de azota kiderult, hogy nem valami kedves a fonok, sokszor nagyon gunyos velem, es ez rosszul esik.

Ugy alakult hogy kaptam egy jobb ajanlatot. Na most az a problema, hogy bar htarozatlan ideju szerzodesem van, szerintem ugy gondolhatta a fonok, hogy sokaig itt fogok maradni. Persze tudom, hogy jogilag nem kotelezhet semmire, megis tudom, hogy meglepné a felmondas. Plusz, mint emlitettem, apukam ismerose.

Szerintetek mennyire kellemetlen ez igy, illetve hogyan mondjak fel?


tegnap 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Mert ki ő, az isten?

Ha ő "úgy gondolja", akkor majd megiszod helyette a kóláját?

Természetesen felmondasz, mert neked ez így egy teher.

Legyél felnőtt, mondd meg tárgyilagosan, hogy felmondasz és kész. Nem vagy köteles térden csúszva elnézést kérni egy ilyenért.

tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
DEhogy ciki!
tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Turház a szeme közé, azt lépj le!
tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Semennyire. Bemész, közlöd hogy a munkaszerződésedet meg akarod szüntetni, viheted a már megírt felmondásodat is, intézkedjen a többiről.


Te cikinek gondolod, ez üzlet. Ha leépítés volna, ők 1 percig se éreznének bűntudatot, hogy kitegyenek a cégtől.

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerűen nem értem, hogy emberek miért gondolják azt, hogy a felmondás egy "ciki" dolog bármilyen élethelyzetben, vagy szituációban.


Ez egy törvényadta lehetőséged, nem más...

ma 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Hogyha meglepné a felmondás az egyben azt jelenti, hogy eddig soha nem jelezted vissza, hogy bármi zavar. Minden emberi kapcsolat őszinteségre alapul, helyedben először megpróbálnék változtatni, elmondani mi zavar, ha pedig nincs változás, akkor váltasz. Így vagy korrekt.
ma 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, neked nyugdíjas korodig ott kell dolgoznod. Addig nem változtathatsz. Ugyanis ciki lenne.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!