Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondanátok egyetlen munkatá...

Felmondanátok egyetlen munkatársatok miatt, aki kikészít? Vagy velem van a baj és kezeljem máshogy?

Figyelt kérdés

2 csapattal dolgozom együtt a cégen belül, toborzási marketing kapcsán. Akikkel dolgozom, nem marketingesek, hanem a tevékenységüket támogatom marketinggel jó sok országban. Annyira nem szeretnék felmondani, mert jók a lehetőségek, végre azt csinálom amit szeretnék a kedvenc iparágamban és az embereket is nagyon kedvelem. De az egyik csapat vezetője borzasztóan kikészít… (a másik cserébe teljesen normális és bízik a meglátásaimban - ő kis ideig dolgozott hasonlóban.)


Tudjátok, az a kontrollmániás és mikromenedzser fajta, akinek úgy érzed sosem leszel elég jó, csinálhatsz bármit. 4,5 hónapja vagyok itt - az említett emberrel egy napon kezdtünk… egy idő után elkezdték többen is észrevenni, hogy úgy viselkedik velem mintha a főnököm lenne. Ami egyáltalán nem igaz, én vele dolgozom és nem alatta.


Pontosan tudom mit csinálok, minek van értelme, mi hogy működik, de úgy érzem nem bízik bennem és mindig nagyon meg akarja mondani, hogy miről szól a marketing és mit kellene csinálnom. (Amikor közben az eredmények jönnek, és minden hónapban jobbak lettek a kampány eredmények mióta itt vagyok…)


Úgy érzem, nem vesz komolyan, ledominál és eltipor. Ugyanakkor néha meg full kedves, nem is értem…


Én ha ez így megy ki fogok borulni esküszöm és azt fogom mondani, hogy elég :(


Mit tegyek?



szept. 11. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd és k3sz.
szept. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha maradni szeretnél és nem tudod magadban kezelni akkor igazából három lehetőséged van:

1: Beszélsz vele rendszeresen négyszemközt és megprobalod megoldani a problémát. Remélhetőleg kiderül mi a baja és lesz változás.

2; Ha első nem működött, bepanaszolod HR-en, felettesének, más vezetőnek, akár írásban.

3. Munkahelyet váltasz.


Hosszútávon rá fog menni az egészséged, ezért mindenképpen cselekvésre buzdítalak!

szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a saját főnököddel beszélj erről
szept. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as: az lenne a legcélszerűbb, de jelenleg épp nincs ilyen 🥲😅 mert a volt főnököm pozíciója üres, afölött pedig már nagyon magas szintű vezető van
szept. 11. 08:09
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez a célja. Dominálni. Nárci vagy hasonló. Érzelmileg éretlen. Dominálni akar. Nézz videókat nárci ügyben.Csináld a szürke szikla technikát vele. pl. ne reagálj, ne mutass semmit felé. Nézz videokat, Bihari Viktória, yt,keress rá.
szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélj a nagyon magas szintű vezetővel. Nem kell tőle félni csak mert fehéringes.
szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BeefEater ***** válasza:
100%

> a volt főnököm pozíciója üres, afölött pedig már nagyon magas szintű vezető van


Az mindegy. Kérdezd meg a HR-t, hogy most ki a főnököd és azzal az emberrel beszéljél a céges szokásoknak megfelelően, akkor is, ha az a "nagyon magas szintű vezető". Nálunk ez annyi lenne, hogy a naptárába teszek egy megbeszélést és jófejségből írok neki Slacken, hogy ekkor és ekkor megbeszélésünk lesz.

szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam odáig fajult a helyzet, jeleztem neki, hogy legközelebb szétverem a pofáját, szálljon le rólam. Mindezt baromi nyugodtan, de határozottan.

Előtte nyilván végigjártam a szokásos utat. Beszéltem vele, majd a főnökkel is. Semmi változás.


A jelzésem óta nyugi van. Kerül. Hát csak kerülgessen.


Ha minden ilyesmire megfutamodtam volna, már régen munkanélküli lennék. Muszáj lélekben megerősödni, felismerni, hogy kinél mit és hogyan tudsz elérni. Nála például csak fenyegetéssel. Ennyi a történet.


Majd belejössz...

szept. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!