Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondanátok a munkahelyeteke...

Felmondanátok a munkahelyeteken, ha a kollégáitok bunkón viselkednének veletek?

Figyelt kérdés
szept. 15. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Én nem mondtam fel emiatt.
szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
70%
Dehogy.
szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, nem dolgoztam meg alja munkahelyen.
szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Oh, diplomások is tudnak ám bunkók lenni...
szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

"Oh, diplomások is tudnak ám bunkók lenni..."


Sőt... azok tudnak ám csak igazán bunkók és kétszinőek lenni. Meg próbálnak hülyének nézni, holott néha hülyébbek, mint az egyszerű "paraszt" ember.

szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
#4 ki mondta, hogy nem tudnak?
szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es hogy ez hogy jött? Senki nem említett előtted diplomást meg nem diplomást.
szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt tettem.

Diplomás munkakörben dolgoztunk mindannyian és visszatekintve méginkább érzem, hogy szégyen-gyalázat volt a viselkedése néhány kollegának és emellett természetesen a vezetőnek, aki ezt elnézte, sőt bagatellizálta, hogy csak viccelnek, nem kell komolyan venni, el kell fogadni őket ilyennek, minek vagyunk érzékenyek stb.

Többen is rosszul éreztük magunkat a mocskos beszéd, trágárkodások vagy épp a másik életkoráról, neméről, családi állapotáról, gyerekeiről, feltételezett anyagi helyzetéről szóló “poénos” megnyilvánulások kapcsán, de az emberek többsége sajnos ebben is kiszolgáltatott vagy kényszerhelyzetben van.

Én egy évig tűrtem, igyekeztem jelezni, kérni, hogy nem OK- meguntam és jobb helyet találtam, ahol érdekes módon sokkal vegyesebb a társaság, mégis nagyobb a kedvesség és a tisztelet.

Nem kell mindent eltűrni.

szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Jelenlegi bizonytalan, recesszió közeli helyzetben inkább keresnék más munkahelyet és csak ha találok mondanék fel.
szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ameddig aktívan nem akadályoznak a munkámban, csak ignorálom őket. Én sem jópofizni járok be, senki nem érdekel. Csak leakarom tudni a napi dolgaim és irány haza.
szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!