Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan család akinek...

Van olyan család akinek egyben szinte lehetetlen 5 millió forintot kifizetni? Vagy csak nekem nincs ennyi tartalékom egyedül?

Figyelt kérdés

okt. 20. 14:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
10. Megszokta, mert rá is gyakran mondják.
okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%

#10 teljesen semleges erzeseim vannak a nincstelen proli kifejezes irant.

Az emberek fele pedig sajnalatot, szanalmat erzek leginkabb.

okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

Egyértelműen "van olyan", hogy ne lenne. Mondjuk az intervallumon sok múlik, csak úgy a semmiből az emberek 95% -a nem fog 5 millát csak úgy elővenni a semmiből.


Nekem a megtakarításom pl nem a számlámon csücsül, azaz ha holnap ki kéne fizetni ennyit nem tudnék, de ha kapok pár hónapot akkor meg tudom oldani.

De ha valaki lakást vett, mégha hitelre is ott is kellett legalább 5-10 millió kezdőtőke tehát közel sem lehetetlen ennyit összeszedni.

okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%
Élethelyzet függő. Mi pl. most kitudnánk fizetni különösebb gond nélkül, de nem biztos, hogy fél év múlva is... Mert mondjuk vettünk egy autót, egy lakást, felújítottunk, vagy tudom is én. Szóval szerintem ez nem ilyen fekete-fehér.
okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14%
Az én családi, baráti, ismerősi körömben mindenki ki tudná, de biztosan vannak olyan családok akik nem.
okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
15. Áááááááááááá, nincsenek. Mindenki olyan, mint ti.
okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mire. Nagyon kevesen illetve nem hinném, hogy likviden lenne ennyi pénze valakinek, valószínűleg le van kötve vagy be van fektetve valamibe.
okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%

Igen sajnos vannak.

Nagyon sokan csupasz seggre vállalnak gyereket.

okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Ez alapján elég sok ilyen magyar család van. Még a 100 ezer Ft is gondot okoz akár a legjobban keresők körében is, nemhogy 5 millió.

tegnapelőtt 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem urna nélküli temetésen is gondolkodnom kellett. Éppen csak megoldottam, hogy ne vegyek fel hitelt. Hogyan ne lenne ilyen?! Pedig ezenkívül vagy eddig egészen jól voltam. Össze is kaparom magamat, de ennyi képtelenség.
tegnapelőtt 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!