Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem infós szak, akkor...

Ha nem infós szak, akkor lehetetlen a home office?

Figyelt kérdés

Rengetegszer láttam már, hogy ha nem informatika szakot tanulsz, akkor szinte lehetetlen home office-t szerezni, ez valóban igaz? Szóval ilyen


gazdálkodási és menedzsment

pénzügy és számvitel

emberi erőforrások


e szakokkal lehetetlen (vagy nagyon nehéz) volna?



máj. 29. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Konyvelo ismerosom hybrid home officeba, marketinges ismerosom full home officeba... Mindenhol van ilyen is olyan is
máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Nem igaz: matematikusként, fizikusként, közgazdászként, statisztikusként, bármilyen kutatói végzettséggel könnyedén találsz full HO állást.


Amiket viszont felsoroltál azok értéktelen büfészakok, még normálisan fizető bejárós állást sem egyszerű találni velük.

máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én marketinges vagyok, full home office. De nálunk mindenki, az adminos is otthonról dolgozik.
máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

@2 Szerinted pénzügy számvitelen nem közgazdászokat képeznek? :D


Mindig ilyen fél éve dolgozó junior deveknek szokott ekkora szája lenni, közben meg többet keres náluk az összes kontroller.

máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BeefEater ***** válasza:
92%
Akár milyen munkával lehetséges a HO, ha a munkához csak egy számítógép kell. Az, hogy ebbe a munkáltató beleegyezik-e már más kérdés.
máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"Mindig ilyen fél éve dolgozó junior deveknek szokott ekkora szája lenni, közben meg többet keres náluk az összes kontroller."


3 éve dolgozom Data Scientistként alkalmazott matematikus végzettséggel, teljes home officeból, br 1,4 millióért + cafeteria / rezsitámogatás / év végi bónusz és prémiumok 1-1 release után. Egy jelentéktelen kontroller meg sem közelíti a fizetésemet se a tudásomat, pedig még csak idén lettem medior.

máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért végződnek a kérdéseim mindig veszekedésben? :D
máj. 29. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

7: mert mindig jönnek az olyanok, mint a 6-os. Ami ha igaz is, akkor sem releváns a kérdéshez a 99%-a. Lehet, hogy jó szakember, lehet, hogy jó részünk csöves hozzá képest, de emberileg nagyon üres.


Amúgy ahogy más is írta maga a számítógép a kulcs. Ha a munka teljesen online központú, akkor esély lesz rá. Én IT-ban dologozom jelenleg és állást keresek, de legtöbb toborzó, HR-es, stb. a nappalijából interjúztat.


Aki marketinges, szövegíró, stb. az is végezhető remote.


Igazából a magam részéről valamiféle támogatást is adnék azoknak a cégeknek akik ezt ösztönzik, de sajnos a társadalmunk jó része még mindig ragaszkodik a sok lelketlen irodaházhoz...

máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
onlyfans nem infós szak és 100% homeoffice
máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!