Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért lehetetlen bekerülni az...

Miért lehetetlen bekerülni az Aldiba bolti eladónak?

Figyelt kérdés
Több éves kereskedelemi tapasztalattal huszonéveseket miért nem vesznek fel bolti eladónak az Aldiba? Főleg olyanokat, akik vérbeli rabszolgatípusok.

júl. 27. 04:50
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg meg van már az, emberük, csak hát kötelező meghirdetni.
júl. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hintalow ***** válasza:
95%

Mert az aldi ès a lidl jobban válogat mint egy spar vagy egy penny. Nem csak a tapasztalat a lènyeg, hanem a gyorsaság, pontosság, monotóniatűrès, koncentráció stb.

Látszik is, hogy ott sokkal jobban pörögnek az alkalmazottak, nem lajhár módjára, arcukon az "utálom a munkám ès az èletem" kifejezèssel csinálják.

Plusz igen, valszeg a jobb bèrezès miatt több a jelentkező, nagyobb a merìtès, jobban tudnak válogatni.

júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehetetlen, hisz én eddig minden Aldiban láttam bolti eladókat, s mindegyikük "be volt kerülve".
júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
He? Volt kolléganőm hét évig volt gyári melós, őt nemrég egyből felvették az Aldiba.
júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
9%
Meg normálisan vásárolni is lehetetlen. Mindenki tök átlag sebességgel csinál mindent. Vásárlók, dolgozók. De ahogy a kasszához érünk.. mint a mérgezett egér.
júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!