Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért szinte lehetetlen...

Miért szinte lehetetlen bejutni a székesfehérvári McDonald's-ba, a KFC-be és a Burger Kingbe főállású rabszolgának?

Figyelt kérdés

Mindhárom gyorsétterembe beadtam többször a jelentkezésemet "éttermi munkatársnak". A KFC-nél legalább állásinterjúig eljutottam, azonban nem kellettem nekik. Burger King visszaírt e-mailben, hogy nem kellek. A Mekitől a mai napig nem jött bármiféle visszajelzés az álláspályázatomat illetően.


Székesfehérváron miért ennyire nehéz főállású rabszolgának elmenni dolgozni? Azt hinné az ember az ilyen helyek összeteszik a két kezüket, hogy van olyan futóbolond, aki legalább ideiglenesen hajlandó elmenni hozzájuk dolgozni.


Van most főállású, bejelentett munkám, félreértés ne essék. Csak kíváncsi vagyok miért szinte lehetetlen Székesfehérváron elhelyezkedni ebben a 3 gyorsétteremben főállású rabszolgának.



aug. 15. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mwrt masoknak is ugy kell a munka mint egy falat kenyer, es nincs uresedes
aug. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Droidbol van eppen eleg. IT teruleten nyilvan mas a helyzet.
aug. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Mert ezekre a helyekre elsősorban diákokat vesznek fel.
aug. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nyár van és rengeteg diák dolgozik most. Diákot pedig jobban szeretnek alkalmazni, kedvezőbben adóznak utánnuk.

Szerintem szeptember-október környékén próbálkozz újra. Addigra sokan leadják a melót a suli miatt.

aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!