Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet bírni ezt a munkát,...

Lehet bírni ezt a munkát, hosszabb távon? Hajnali 3 óràs kelés, kb. 2 óràs út, tömegközlekedèssel?

Figyelt kérdés

Gyermekotthonban, 8-9 pici gyermek jut egy gondozónőre, előfordulnak 12, akàr 14 óràs műszakot is. Délelőttös, d.u. műszak is van. Vidékről kell bejàrnom. Előfordul, hogy ünnepnapokon, hètvégèn is kell dolgozni.

Előre is köszi, ha valaki ír!


ma 15:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Minimálbér...
ma 16:36
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Lol…Ennyiért maximum gyalogtávolságra levő helyre “éri meg” elmenni de oda is csak akkor ha nincs más lehetőség.
ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, remélem viccelsz, hogy te ezt komolyan gondolod, hogy ennyit utazol/dolgozol illetve tönkreteszed az egészséged MINIMÁLBÉRÉRT.
ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Tudom, igazatok van..

Tudom, hogy ez is elèg gáz, de a pontos munkarendet nem tudtam megkérdezni. Van 2 nap pihenő egy héten, tuti, de az is,.össze-vissza jön ki, van, hogy ez hétköznapra esik, és van d.e., d.u. -os műszak. És lehet éjszakai műszak is, ès 14 órára figyelnek, hogy olyan màr ne legyen.

ma 16:56
 15/17 anonim ***** válasza:

önfeláldozás és egészségügyi problémák mentesen sehogy. Magánéletet meg egyenesen felejtsd el.


Vagy költözz közelebb a munkahelyedhez.

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
mér ne lehetne
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van az a penz de garantált annyit nem adnak
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!