Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet bírni ezt a munkát,...

Lehet bírni ezt a munkát, hosszabb távon? Hajnali 3 óràs kelés, kb. 2 óràs út, tömegközlekedèssel?

Figyelt kérdés

Gyermekotthonban, 8-9 pici gyermek jut egy gondozónőre, előfordulnak 12, akàr 14 óràs műszakot is. Délelőttös, d.u. műszak is van. Vidékről kell bejàrnom. Előfordul, hogy ünnepnapokon, hètvégèn is kell dolgozni.

Előre is köszi, ha valaki ír!


ma 15:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mèg pelenkás gyerkőcök, 1 év alattiak.
ma 15:56
 2/15 anonim ***** válasza:
Minden munkát lehet bírni, max kissé belerogysz. A kérdés, hogy megéri e, van e alternatíva, stb.
ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van aki bírja, van aki nem.
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 IgaziÚriember ***** válasza:
0%

Persze, könnyedén kibírható, a kérdés, hogy érdemes-e.


Nálam például ott van a mérce, hogy olyan helyre élből nem megyek ahová akár havonta 1x be kellene fáradnom a székházba még ha az 2 perc sétára is van tőlem, mert én csak full home-officeból vagyok hajlandó dolgozni, rugalmas / kötetlen munkaidőben.


Nyilván ha te ilyen fika helyre jelentkezel dolgozni, akkor gondolom nem vet szét a piacképes tudás téged és a h-indexed valamint a referált folyóirataid számán sem fog kiakadni a számláló, úgyhogy ennek megfelelően mérlegeld a lehetőségeket.

ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, de mindenki maga dönti el.


Én nem utaznék ennyit.

Maximum 1 óra el és 1 óra vissza.

Napi 4 óra utazás kizárt.

ma 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogy legális ez egyáltalán? Vagy 2 nap munka 2 nap pihi?


Épeszű ember nem vállal el ilyet, pláne ha kisgyerekekre kell vigyázzal, ahová extra türelem kell.

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hétközben nem tudsz te is az otthonban aludni? Rengeteg időt megspórolnál vele, nem kellene ingáznod. Kérdezz rá. Természetesen ingyen, nehogy még levonjanak a fizetésedből szállásdíj címen! Otthoni rezsivel is spórolnál így, mert nem otthon mosakodsz, töltöd a telefonod, stb.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem, sajnos a bentlèt nem megoldható, mert haza kel jönnöm, kisàllataim vannak itthon, akiket el kell látnom. 1x-2x bent tudnèk aludni valakinél, kb. 10-15 percre az otthontól, de valójában fontos lenne hazajönnöm, az említett dolog miatt.

ma 16:33
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, van az a pénz, amennyiért ez megéri. Nettó hány millió a fizetés?
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!