Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a szomszéd mindennap reggel fél 7-kor brutál hangosan elkezd fúrni?

Figyelt kérdés
Egész nyáron ez volt szinte mindennap és egészen délutánig brutál hangosan fúrtak, hogy nem is igazán lehetett kint ülni, de még bent a házban is brutál hangos. Mikor nem kellett volna korán kelni akkor is fel kellett fél 7-kor kelni mert még az ébresztő óránál is hatékonyabb, annyira hangos, hogy azonnal kiveri az álmot az ember szeméből

szept. 6. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Akkor az ha kiírja pl hogy aug 20-30 kozt felujitást végzunj kerjuk a lakók szives megértését. Aztan csend lesz:)


Minden más esetben mikor az ember azt se tudja valaha is vége lesz e az durva.

szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Semmit nem írt ki, szó szerint egész nyáron ez ment és még most durvábbá vált
szept. 6. 10:54
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet a torvenyben is vannak erre amugy kitételek szabályok vagy társasházi szabályzat is.
szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bizonyára felújításban van. Egy társasházban piszok idegesítő, de egyszer vége lesz.
szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Ettől függetlenül vannak szabályok, hogy 8 előtt nem kopácsolunk meg faragunk. Vasárnap főleg nem.


Ha mégis halaszthatatlan, mert hétvégén akarom csinálni akkor sem hajnali 5kor kezdek neki.

szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez brutális...és te meg sem kérdezted,mi a rákot csinál és meddig tart még?
szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a nyári munkarendben fél 7-kor keltem tehát együtt keltem a kezdéssel, és délelőtt nem voltam otthon amikor a legbrutálisabb. Viszont szeptembertől délutáni munkarendben vagyok, a héten csak tegnaptól értem rá, így a délelőttöt otthon töltöttem, így ez a második ilyen napom amikor már tűrés határon kívülre került a dolog. Ma kívételesen 8-kor kezdtek, de tegnap fél 7-kor. Megfogadtam ha ez így folytatódik, átcsöngetek és megkérdezem. Sajnos a családtagok nagyon megalkuvóak így hallani se akarnak arról hogy átcsöngetek mert hogy mit fognak gondolni, meg szerintük egy szimpla kérdés is vita - de nyilván nem tehetnek semmit, mert az én idegrendszeremet készíti ki és szeretném a délelőttöket nyugalomban eltölteni illetve többet kint lenni (a nagy meleg miatt eddig nem igen voltam kint, se otthon, hanem strandoltam így kevésbé zavart, de attól még tudomásom volt róla, hogy ez folyik egész nyáron csak én voltam kevesebbet otthon)
szept. 6. 12:04
 8/16 anonim ***** válasza:
Mennyire normális, hogy a szomszéd egész nyáron fúr, de a kérdező még csak szólni sem mert érte? :D
szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos mind megalkuvók vagyunk. Fontos hogy ki mit gondol rólunk. Nem szabad elrontani a jó kapcsolatot így hát csendben tűrünk. Ez van
szept. 6. 15:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Beteg az agya, az tuti.
szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!