Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak olyan szomszédok...

Mit csináljak olyan szomszédokkal, akik minden másnap, jóidőben mindennap kint pofáznak az erkélyen órákon keresztül?

Figyelt kérdés
Ma éppen delután 2-kor ültek ki beszélgetni, már kezd idegesíteni. Tudják, hogy zavaró amit csinálnak, tavaly az egész nyarat végigszenvedtük velük, többször volt hogy este fél 10-től másnap hajnal 5ig dumáltak, meg röhörésztek kint. Több szomszéd (még 3 szinttel lentebb is....) szólt már nekik, semmi hatása. Valami olyan ötlet kellene, ami elüldözi őket az erkélyről. Nem vélemenyekre vagyok kíváncsi a helyzettel kapcsolatban, mert senki sem tudja objektíven értékelni a helyzetet. Ötlet kell.
2021. máj. 16. 19:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Költözz tanyára.
2021. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
De tényleg, mi a fenét vár az, aki panelba költözik?
2021. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
De most komolyan milyen választ vársz? Gyártsunk le egy bosszúhadjárat elméletet a szomszéd ellen ? Mégis hogyan ? Engedj rájuk egy oroszlánt, vagy egy gyilkos pókot oké?
2021. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát maximum annyit lehet tenni, hogy "mi vagyunk a bunkóbbak" alapon ti is elkezdtek zajongani, ajtót csapkodni, zenét bömböltetni. És majd rá jönnek milyen szar az ilyesmi.


Sajnos át tudom érezni, nálam a felső szomszéd hobbija ugyanez és hát baromi zavaró. Nem az, hogy kiül, hanem az amikor egész este non-stop megy a pofázás, nyávogás, óbégatás, röhögcsélés. Hiszen mások is kiülnek,mégsem zavaróak.

2021. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
Hát, ha nem üvöltöznek, akkor szerintem nem tudsz mit csinálni. Nem hiszem, hogy van valami szabály, hogy ne beszélgethess az erkélyeden.
2021. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Ez van. Tanulj ki valami jó szakmát, keress milliókat kereső állást és költözz kertes házba. Vagy költözz Svájcba, ott a panelben este 10-től a wc-re sem mehetsz ki, mert csendháborítás.
2021. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
az első 3 válaszoló megkapta a nap baromarcú trollja érdemrendet, gratulálok! A kérdésre ha nem tudsz válaszolni, nem kell a borsónyi agyadat erőltetni valami über frappáns beszóláson:D
2021. máj. 16. 19:39
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze lehet azzal jönni, hogy "mit vár aki panelba költözik" ez nem paneltől függ. Ha valaki paraszt, az mindegy hol lakik, zavarni fogja a másikat. Csak sajnos vannak akiknél alap szintű szociális készségek hiányoznak.


Vidékre ha haza megyek, egyik szomszédunk pont ilyen panelből kiköltözött család.


Náluk az az alap ha ordít valami tüc-tüc zene, kimennek a kertbe, ház elé, és bentről a házból üvölt a zene, úgy kell átjárni hozzájuk, hogy nem-e lehetne-e kulturáltabb formában létezni.

2021. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
A telefonálásnak mi köze van a személyes véleményhez?
2021. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem én vagyok az első három, de tényleg mit vársz. Miért ne beszélgethessen valaki délután kettőkor az erkélyén? Mit lehet erre mondani? Szinte biztos, hogy ezzel nem szegnek semmilyen rendeletet.
2021. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!