Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a szomszéd mindennap reggel fél 7-kor brutál hangosan elkezd fúrni?

Figyelt kérdés
Egész nyáron ez volt szinte mindennap és egészen délutánig brutál hangosan fúrtak, hogy nem is igazán lehetett kint ülni, de még bent a házban is brutál hangos. Mikor nem kellett volna korán kelni akkor is fel kellett fél 7-kor kelni mert még az ébresztő óránál is hatékonyabb, annyira hangos, hogy azonnal kiveri az álmot az ember szeméből

szept. 6. 10:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Oké tisztázzuk. A sok rosszindulatú megjegyzés miatt írtam a 9-es választ mert nem sikerült megérteni hogy azért se mentem megkérdezni mert nyáron egyrészt korán keltem így nem zavart hogy fél hétkor kezdik mert én is akkor keltem. Délelőtt otthon se voltam délután is kint voltam inkább a strandon. Vagy bent a légkondis nappaliban és hangosan ment a tévé. Így mi a francnak szóljak mikor kb délutánra abba is hagyták? Illetve nyaralni is voltam

Szeptemberben hét közepén megváltozott a munka rendem így elkezdett zavarni a fél hetes kezdés és az egész délelőttös zajongás. Mivel délelőtt nem volt olyan meleg ki akartam ülni a teraszra így elkezdett ott is zavarni. Szerdáig még korán keltem. Tegnap nem keltem de fél hétkor kezdtek így kénytelen voltam felkelni. Ma nyolckor kezdtek de egész délelőtt doromboltek de nem volt már meleg így kiültem volna de ez miatt nem tudtam.

Ma viszont becsöngettem és megkérdeztem. Szóvá tettem a korai kezdést. Így tudom mire számíthatok. Illetve már nem lesz meleg így nyolckor kezdik kb hónap végéig befejezik.

szept. 6. 17:58
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is 7kor szoktam fúrni, a házirend hétköznap 7 órától engedi. A hétalvókat meg nem tudom sajnálni.
szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Teljesen normálisan is meg lehet beszélni balhé nélkül
szept. 6. 18:10
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

"Teljesen normálisan is meg lehet beszélni balhé nélkül"


De akkor miért nem beszéled meg?

szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Már megbeszéltem.

Komolyan ennyire nem lehet felfogni?

szept. 6. 19:01
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Hűha, vannak gondok...
szept. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!