Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másnak a babája is reggeli...

Másnak a babája is reggeli kelés után gyorsan elálmosodik?

Figyelt kérdés

8,5 hónapos lányom

Este 9-től 6-7ig alszik akkor megyünk pelenkát cserélni,megetetem kicsit játszik de nagyon hamar elálmosodik kb 1-1,5 órát bír fent lenni aztán teszem aludni és alszik 1-1,5 órát

Ezen kívül alszik még 2x akkor is kb 1-1,5 órát de akkor az alvások között simán kibír 3-4 órát

De így még mindig 3x alszik és a dokitornő piszkál hogy ennyi idős babának már nem szabadna 3x aludnia

De hogy nyújtsam így az alvások közötti időt?mert ha álmos akkor álmos menni kell aludni…



aug. 12. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Kb egy éves koráig így volt

Felkelt fél hétkor, de nyolc után visszaaludt 45-60 percre

Aztán dél körül újra elaludt, és még délután fél ötkor is szundizott fél órát

Utána atalltunk a két alvásra, elhagytuk a reggeli visszaalvast, és 15 vagy 16 hónapos volt amikor atalltunk az egy alvásra.

aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak 5 és fél hós a lányom de nekem pont hogy reggeli kelés után bírja jobban a fent létet jobban elvan akkor gyorsan meg lehet tőle mindent csinálni. A nappali szieszták után mindig nyűgös alig van el stb.
aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt 1 éve kora előtt. Reggel felkelt, evett, pelus csere, és 9kor aludt még 1-2 órát.
aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első gyerekünknél 1 éves kora előtt ez úgy nézett ki, hogy a hajnali etetés után vagy egyből visszaaludt vagy egy kicsit szórakoztatta magát az ágyban és utána aludt el. Mivel ez volt a nap szinte egyetlen időszaka, ami kiszámítható volt, ezért nem érdekelt, ha valakinek nem tetszett. A 14 hónapos testvérénél az van, hogy ha korábban ébred (4-6 között valamikor), akkor sokszor még visszaalszik, ami azért is jó, mert így ébredéskor a testvérével külön és nyugiban tudok foglalkozni. Igaz, ez után többnyire csak egy nappali alvás van. Ha nektek ez így jó, akkor én nem kavarnék bele.
aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is így alszik. Ő 7 hónapos múlott, de minimum 3x alszik, de ha rövidebbeket akkor van hogy 4x is. A fiamnak is szüksége van ennyire, még így is hogy este is jól alszik( 7-8 órától nagyjából 6-ig, 1 maximum két esti ébredéssel, de ez a ritkább). Így látom kiegyensúlyozottnak. Az első fiam teljesen más volt. Ő 1 évesen át is állt az 1 délutáni alvásra.
aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!