Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek van erre valami...

Szerintetek van erre valami megoldas? Reggeli felkeles tema

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szoval ha a kisfiam reggel 6-kor kel, az a tokeletes nap szamunkra. Mert akkor csak egyszer alszik 11-12 kozott,aztan este 7-re legkesobb mar alszik is.

Viszont ha reggel 4-5 kozott kel, akkor borul az egesz nap. Ilyenkor 2x 30 percet alszik nappl, de a masodik alvasa mar tul kesore csuszik, emiatt este 10 elott le se lehet fektetni.

Sajnos ha ennyire koran kel reggel, akkor nem tudom tole “elvenni” a masodik alvasat, nem birja nelkule.

Van valamilyen megoldas arra, hogy mindig 6-kor keljen? Nem tudom, akarmi, hatha tudtok valami jo tippet mondani :D

Egyebkent nincs rendszer abban, hogy mikor kel 6-kor es mikor 4-5 kozott, teljesen random. Pl van, hogy este 10-kor alszik, akkor masnap reggel 6-kor kel, de van olyan is, hogy 4-kor.

Es ugyanez, ha este 7-kor alszik. 15 honapos.


júl. 3. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak atkell vészelni az egy alvásra való átállás volt a leghosszadalmasabb es volt szokszor hogy ezért nem lehetett tervezni vagy nem ugy alakult a nap ha stabilan átáll az egy alvásra nem fogsz számítani a plusz 1-2 óra:)
júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek nem programozhatóak ilyen szinten :)

Nem hinném, hogy lenne trükk, varázslat, ráolvasás amitől aludna 6-ig, ha egyszer az idegrendszere, a belei, egy rossz álom, vagy egy zsibbadó végtag felébreszti.


Néha az én 16 hónapos kisfiam is csinál ilyet, azt a napot átvészeljük.

Én is jobban szeretem a reggel 6-os keléseket, de a gyereknevelés nem kívánságműsor.

júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fiam is egyszer hatkor kel, fél hatkor, van amikor hétkor

De én mindig kihuzom vele már az egyszeri alvást, (11:00- 13:30 ) este már 9- kor alszik.Minden nap.

Két éves most, de kb 12 hónapos kora óta ez a rezsim nálunk

júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyem 15 honaposan kezdett atallni egy alvasra es most 18 honaposan mondom azt, hogy mostmar fix a nappali alvasa. O is koran kelo, de az egy alvassal eleg jol elcsuszott a reggeli ebredese is.
júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az idő. Olyan baromi sok minden fog még az alvásában változni a következő hónapokban, hogy én nem piszkálnám, aludjon amennyit szeretne, az a lényeg.
júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi, felpontoztam mindenkit 🥰

Gondoltam nyilvan en is, hogy ezt tul kell elni, de a remeny hal meg utoljara🤣

júl. 3. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!