Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan zajlik nálatok a...

Hogyan zajlik nálatok a reggeli ébredés, és hány órakor kel a babátok? 14 hetes a kislányom.

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Már túl vagyunk ezen az időszakon, de leírom, nálunk hogy volt.

3 iskolásom volt már, amikor a kicsi született, a legnagyobb akkor kezdte a középsulit. Tanévkezdéskor 6 hetes volt a kicsi. Tanyán élünk, 5 km-re van a falu, egyedül nem tudtak a nagyok bemenni, a busz a nagynak 6.45-kor indult. Így a babát 6-kor keltettem, 6.30-kor már úton voltunk. Könnyen megszokta, gond nélkül ébredt. Csak átöltöztettem, gyors szopi, és indulás.

2 év múlva szintén nyáron született a legkisebb, vele ugyanígy ment, csak akkor már egy 2 évest is össze kellett kapnunk indulásig.

Ma már a legnagyobb befejezte a sulit, a két középső középsulis, a kicsik meg ovisok. A mai napig 6-kor kelünk, és 6.20-kor már úton vagyunk. Dolgozik a rutin:-)

2015. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ennyi idősen 7 körül kelt, mi 6.40-kor, szépen el tettem vettem a konyhába, addig ő elnézelődött az ágyába, majd mikor végeztünk a reggelivel, apával kézen fogva bementünk, ő meg hatalmas mosollyal köszöntött minket. most 8 hónapos, és még ugyanez a rendszer :)
2015. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a lányom korababa volt, másfél óránként szopott éjjel-nappal 3 hós koráig, utána átállt a 3 óránkénti evésre + éjjel kihagyott egyet, kánaánnak éreztem. onnantól kb úgy nézett ki a reggelünk, hogy 6 körül kelt, farkaséhesen, tehát azonnal szopi, utána még kómázva ébredezett, pelusozás-öltözés stb, 8 körül indult úgy igazán a nap. Egy éves korára átállt a 7 órai kelésre, nehezen tért magához, de utána nyugisan elnézelődött meg játszogatott kicsit, elvolt egy darabig.

A fiam mint a mormota aludt este 10-től hajnal 5-ig, akkor viszont erzes fordulatszámmal indult a napja. újszülöttként aludt még délelőtt egy órát, de hamar elhagyta, a korai kelés viszont megmaradt. Ez azért probléma, mert a lányom meg a férjem viszont aludnának ugyebár, tehát minden reggel valami csendes dologgal le kéne foglalni az öcsköst még legalább egy-másfél órára... nehéz ügy.

mostmár 6,5 a lányom és 5 a fiam. A lányka még mindig nehezen ébredő-kómálgatós reggelente + délután is alszik jó másfél-két órát. A fiam viszont fél 6- legkésőbb 6 körül kinyitja a szemét és onnantól ezer százalékon pörög egész nap, délután már rég nem is alszik...

2015. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a fiam pici kora óta 6 körül kel. ritkán van 7órához közel 1-2x vol hogy 8 után. és voltak olyan idők mint most is hogy 5kor már ébreszt :)
2015. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!