Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mik a magyar...

Szerintetek mik a magyar kilátások,van itt jövőkép? Érdemes majdnem 30 évesen új életet kezdeni másik országban?

Figyelt kérdés

Ti hová mennétek? Villanyszerelő vagyok,de sokmindenhez értek,feltalálnám magam, tanulnék is,az angolom jó.


Szívem szerint valahová az USAba mennék, de oda kb lehetetlen kijutni azt tudom.

Megfordult a fejemben Olaszország, Spanyolország,Izland

Nektek mik a meglátásaitok a jövőt illetően? Inkább maradjak és hátha jobbra fordul az életszínvonal?



tegnap 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én maradnek. Jó szakmád van, és máshol sincs kolbászból a kerítés. Főleg egészségügyi téren, de szerintem az állami oktatás teren sem. Amúgy meg egész Európa öregszik.
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az USA elég bonyolult és bizonytalan a legális munkavállalás szempontjából, meg egy vagon pénz is kell hozzá, de a tartós letelepedés nagyon körülményes. Én az EU-ban / EGT-ben gondolkodnék elsősorban ha külföldre akarsz menni. Svájc, Ausztria, Németország ahol keresgélnék első körben. Viszont ezekben az országokban kommunikációképes némettudásra szükséged lesz a hosszútávú boldoguláshoz. Angollal szóba jöhet még esetleg Hollandia. Írországot nem javasolnám a rendkívül magas lakhatási költségek miatt, az Egyesült Királyság megint csak bonyolult mióta kiléptek az EU-ból. A skandináv országokról nem sokat tudok. A déli országokban megint csak helyi nyelvismeret kellene, de gazdaságilag sincsenek annyira jó helyzetben. Angollal ott van még esetleg Málta, bár ott szerintem eléggé korlátozottak a lehetőségek.
tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az USA abszolút kizárt szerintem, évi 100 ezer USD alatt csóró vagy egy átlagos lakás/ház is ennek a duplájába kerül + az egyéb költségek hozzá.

Nincs állami egészégügy, egy rutin műtét miatt akár egész életedre totál eladósodhatsz. Nincs nagyon fizetett szabadság, szülői szabadság, minden naposak a lövöldözések főleg, iskolai tömeg mészárlások heti szinten stb.

Ha esetleg olyan helyzetbe kerülsz, hogy nem elszel képes dolgozni akkor vége a dalnak...

Én elsőkörben Ausztriát próbálnám meg. Jó fizetések, biztonságos ország, jó egészségügy és oktatás, erős szociális védőházló, ráadásul semleges ország, közel van, nincs tele muszlim, néger bevándorlókkal (még) stb.

ma 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!