Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka/ "hivatás" lenne...

Milyen munka/ "hivatás" lenne ajánlott számomra?

Figyelt kérdés

Nem érdekelt soha semmiféle szakma, egyetemi végzettség, nincsenek nagyon elképzeléseim a jövőt illetően.


Jelenleg családi vállalkozásban dolgozok, de idén megszűnünk létezni, tehát jövőre valami új irány felé kell kacsingatnom.


Érettségim van, jogisítvány, van egy nagyon jó angol nyelvtudásom még ezek mellé, van egy kis megtakarításom, azt úgy ennyi. Hobbijaim nincsenek nagyon, amiből profitálni lehetne.



Ötletek, személyes tapasztalatok?


30F



2021. szept. 15. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Teher és busz jogsi, majd irány Anglia.
2021. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De akkor mégis mit csinálsz, amikor van egy kis szabadidőd?

Valamivel csak eltelik a napod másik fele, ami nem munka?

Induljunk ki ebből!

Ha a nyelvek jól mennek, miért nem tanulsz egy másikat is angol mellé?

2021. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szóval eddig apu-anyu eltartott, most meg mi mondjuk meg, hogy hogyan tovább. 20 évesen ez még oké. De 30?
2021. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig mit csináltál a vállalkozásban? Egy évvel előbb kellett volna kapcsolni, amikor még gyorsan levelezőn lehetett okj-t csinálni, de lehet, hogy érdemes most is megpróbálni.


Esetleg vezetésoktató? Vagy futár?

2021. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3: engem nem tartottak el, mivel ha én nem vagyok, helyettem mást kellett volna felvenni. Miért fizetnéd ki másnak, ha megtudjátok oldani egy háztartáson belül?


Épitőipari vállalkozás, de már nem látunk jövőt benne, mert ellehetetlenítik az embert, nincs is annyi megrendelésünk, hogy megérje folytatni.

2021. szept. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!