Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mik a magyar...

Szerintetek mik a magyar kilátások,van itt jövőkép? Érdemes majdnem 30 évesen új életet kezdeni másik országban?

Figyelt kérdés

Ti hová mennétek? Villanyszerelő vagyok,de sokmindenhez értek,feltalálnám magam, tanulnék is,az angolom jó.


Szívem szerint valahová az USAba mennék, de oda kb lehetetlen kijutni azt tudom.

Megfordult a fejemben Olaszország, Spanyolország,Izland

Nektek mik a meglátásaitok a jövőt illetően? Inkább maradjak és hátha jobbra fordul az életszínvonal?



tegnap 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Villanyszerelőként itthon is tök jó boldogulhatsz, de ahogy gondolod, kint több a pénz nagyobb a lehetőség csak vendégmunkásként néznek rád, ennyi.
tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Azt csinálsz amit akarsz, helyetted nem tudok dönteni.

Én maradnék ilyen jó szakmával.

tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem döntést kért, hanem tanácsot a döntéshez.
tegnap 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Én a helyedben inkább keresnék egy csajt és családot alapítanék.
tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

A kérdésem úgy arra is irányul, sőt leginkább, hogy mit gondoltok az oktatás, egészségügy szociális háló jövőjéről, hogy valaha lesz itt egy viszonylag civilizált színvonal? Demográfiai katasztrófa is fenyeget.Én attól félek egy szakértői kormánynak is évtizedek kellenének ezt már helyrehozni amit ez a rabló banda tönkretett 🙄

Egyszerűen ez is meggátol abban hogy végre családot alapítsunk.

tegnap 18:21
 6/12 A kérdező kommentje:

#4

Csaj az van, azaz asszony meg egy felújítandó házunk is tehermentesen,de valahogy nagyon megromlott a jövőkép az elmúlt években.

tegnap 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Szerinted a világháború után mi volt itt az országban es megis éltek az emberek és családot alapítottak.

Kicsit túlkomplikálod a dolgot.

tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

Értem amit mondasz de ezt azért a kutya se gondolta volna hogy itt a nagyokos modern 21. Században ilyen állapotokra esünk vissza azt gondolná az ember azóta feljebb került a léc.

tegnap 19:12
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

"Olaszország, Spanyolország"


Nem is értem hogy merült fel ez a két ország. mindkettő elég gettó, sokkal pocsékabb közbiztonsággal mint Magyarország.

tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Svájc még elég korrekt elvileg.
tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!