Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt a gyakorin mindenki...

Itt a gyakorin mindenki millió felett keres, hómoffiszban dolgozik és a maga ura?

Figyelt kérdés

ma 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

"Aki valamire is vitte az életben és tényleg jól keres és mellette boldog is az nem egy ilyen oldalon fogja reklámozni, hogy ő milyen sokat keres és mennyire boldog"


En pl. csak a kerdesekre valaszolok, nem reklamozok semmit. Azt nem tudom miert kerdezgetik rendszeresen itt, hogy ki mennyit keres, de mivel arra valo az oldal, hogy kerdesekre valaszoljunk, igy ezt teszem.


Pont azt nem ertem, hogy az ehberert tengodo proli mit keres itt. Ha en szarul elnek, akkor eszembe nem jutna itt irogatni, inkabb arra forditanam a szabadidomet, hogy kepezzem magam, tanuljak, plusz munkat vallaljak, kimasszak a szarbol, hogy jobb eletet teremthessek sajat magam es csaladom szamara.

ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen viszont vannak olyanok akik kiírják, hogy ők többmilliót keresnek havonta közben meg odaírják, hogy így proli a többi meg úgy proli, mert ők nem keresnek annyit, mint ő. Na meg aztán ő magas hozzáadott értékű munkát végez, de egy mondatot nem tud helyesen leírni. Elég hihető a sztori. Na az ilyen alakokkal nem lehet mit kezdeni.
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
"Aki külföldön dolgozik valószínű csak az albérleti szobája és a munkahelye között ingázik, szociális élete 0" - most akkor "hómoffiszban" dolgozunk vagy a munkahelyünkre ingázunk? Ez eléggé vagy-vagy dolog. A 8-as válaszoló vagyok, kösz, de van férjem, barátaim, meg saját ingatlanom, a külföldön élők jó részére ugyanez jellemző, hiába szeretnék egyesek az ellenkezőjét hinni. Írogatni meg épp ráérek, mert 30 évnyi munka után már visszavonultam. (pénzügyi terület) dicsekedni, az anyagi helyzetemről írni sem itt, sem máshol nem szoktam.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13: Mivel te magad írtad, hogy az anyagi helyzetedről nem dicsekszel itt, ezért nem is rád gondoltam.
ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok állásban.

Tőkejövedelemből élek, ami nagyon pici, de olyan sok a dolgom, hogy egyelőre nem tervezek állást, főállásba már soha nem szeretnék menni.

Max. átmenetileg.

Még nincs meg a 15 évem a résznyugdíjhoz, úgyhogy azért még majd tenni kell érte.

ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12: Ezt inkább szakpszichológustól kellene kérdezni, mit állapít meg az ilyen posztolóról az írottak alapján. Az nem ebbe arovatba tartozó kérdés.
ma 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én kicsit már unom, hogy ebben a témakörben (ami a pénzről, üzletről szól) minden egyes "millió alatti" felhasználó személyes támadásnak éli meg, hogy Ő nem keres annyit, sőt egyenes boszorkányüldözés van a jól keresők ellen, mert ők mind ferdítenek, hazudnak, meg igazából nem is léteznek. Teljesen olyan ez, mintha odaállnátok egy Michelin csillagos étterem ablakához és köpködnétek az üveget, hogy wagyu steak igazából nem is létezik, és ezek odabent az étteremben mind csak hitelből vacsoráznak, mert gazdagnak akarnak látszani, hiszen tudjátok Ti nagyon jól, hogy Magyarországon valójában mindenki Tesco májkrémen él. Nagyon jó példa erre ez a kérdés is: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

Nem tudok erre már mit mondani. Elképesztően nevetséges és szánalmas ez a csürhe, aki itt folyton mocskolódik és hergel a tehetősebbek ellen. Ez a témakör egész egyszerűen nem nektek szól, ahogy már más is írta, van politika topik, menjetek oda Orbánozni/Fideszezni/Nerezni/Csokozni, attól úgy tűnik jobban szoktátok érezni magatokat.

ma 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!