Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sikeres, havi 1 millió körül...

Sikeres, havi 1 millió körül vagy afelett keresők, ti nők vagy férfiak vagytok?

Figyelt kérdés

szept. 11. 00:08
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok
Nő vagyok
28 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
13%
Béla vagyok
szept. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
64%
Nem is tudtam, hogy aki 1 milla felett keres az sikeres is egyben.
szept. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Férfiak vagyunk.
szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
29%
#2: Nem, nem, tudjuk ám igazából, hogy a nettó 300-at kereső gyárimunkás prolik az igazán sikeresek valójában.
szept. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
67%
Csak ebből a kettőből lehet választani? Elég elmaradott nézet…
szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
39%
#4: Igen bizony a sikert azt nem a pénztárca vastagságból kell nézni, de ebben az országban a siker egyenlő a pénzzel. Mégis mire számítson az ember, ezért tart itt ez az ország. Itt szellemi siker nem létezik csak anyagi.:D
szept. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az hogy ma valaki megkeres nettó 1 milliót az még nem sikeres. A mai világban ennyiből is csak éppen karcolod a középosztály alját.
szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
54%
#4: Nem hiszem, hogy ismered az összes gyári munkást. Lehet (sőt biztos) van köztük olyan aki nálad sikeresebb akár férjként, feleségként, szülőként, nagyszülőként vagy szakemberként. Mert nem mindenki olyan, hogy csak a pénz jelenti számára a sikert, mint te...Ezért hülyeség amúgy a kédés is.
szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
4%

1) félreértelmezitek a kérdést, mert funkcionális analfabéták vagytok. Sikeres [és] 1milliófelettkereső; nem pedig sikeres [azaz] 1milliófelettkereső. Ez azt jelenti hogy olyanokhoz szól a kérdés, akik sikeresek is és 1millafelett is keresnek. Olyanokhoz nem, akik sikeresek, de nem keresnek 1 felett, és olyanokhoz sem, akik 1 felett keresnek, de nem sikeresek. Stimmt?


2) a sikeres azt jelenti, hogy volt az illetőnek célja, és azt elérte. SIKERült elérnie. Stimmt?

szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
#9: Azt gondolom, hogy egyedül te vagy funkcionális analfabéta, ugyanis a kérdésben a vessző felsorolást jelent és nem ÉS-t... A kérdező azokra a sikeres emberekre kíváncsi, akik 1 milla körül vagy felett keresnek. Stimmt?
szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!