Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Táppénz alatt ha felmondok...

Táppénz alatt ha felmondok mint munkavállaló , akkor a táppénzt meddig kapom?

Figyelt kérdés

Sajnos lerobbantam, a munkám fizikai.. Nagy az esély,hogy nem fogok tudni visszamenni, károsodtak az ízületek.. amúgy a munkától..

Ez is erdekes, hogy vajon ezt tudnám e bizonyitani..de erőm nincs hozzá pillanatnyilag hogy egy ilyenbe belemásszak..


A munkaltatóm teljes pánikba van, hogy mondjak fel, mert állítólag míg én nem mondok fel, addig nem tud a helyemre mast felvenni..Nekem ez nagyon fura. Ez egy iskola amúgy.

Hát ha felmondok, akkor azzal lemondok a tappenzről, nem?


Értem, hogy most helyettem kell dolgozniuk, de ezt hogy tenném, mikor nem tudok új helyet kereseni egyenlőre? :(

Örülök, hogy végre fel tudok egyedül öltözni..


Mi a helyes, korrekt megoldás erre, hogy mindenkinek jó legyen?

köszönöm



#táppénz #felmondás #betegszabadság #táppénz alatti munkavállalói felmondás
ma 08:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
másik kérdéseidből kiderül, hogy eddig is volt porckorongsérved, de eltitkoltad, és most kiszakadt...
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

kamukirály, ezt a kérdést már bebuktad, ott van #7-ben a kamumeséd alternatív verziója

írd inkább ki a következőt, ez alatt már kár vergődnöd, ez már bedőlt, értem...?

ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mi vaaan???

Nem , nagyon nem értitek..semmilyen porckorong sérvem nem volt, semmi bajom nem volt.

De ez volt a kérdés amúgy??


Jó munkahelyetek lehet, hogy van időtök írogatni ide..Ti ott biztos nem sérültök le..:D

Minden jót

ma 10:30
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
szevasz kamukirály
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Legyen igazad..

A karma intézi, ez már nem az én dolgom😁😁

ma 10:50
 16/18 anonim ***** válasza:
56%
mondom SZEVASZ
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez az én kérdésem úgyhogy neked szavasz...:DD
ma 12:35
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm Ali ben Kuka a tolmácsolást, mostmár elmehet! Mondom EL-ME-HET!
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!