Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Introvertáltként dolgozni?

Introvertáltként dolgozni?

Figyelt kérdés

Extrán introvertált vagyok. Nem szeretem az embereket, nem szeretek beszélgetni, nem szeretek emberekkel foglalkozni. Introvertált típusú embereknek mi lehet megfelelő munka?

A másik problémám, hogy ugye olyan világban élünk, hogy úgy a legkönnyebb munkát találni és elhelyezkedni, ha vannak az embernek kapcsolatai. Nyilván nekem nincsenek... Viszont nagyon sok munkát meg sem hirdetnek, hanem ismerősökön keresztül keresnek embert. Hogy tud egy ember munkát keresni kapcsolatok nélkül?



ma 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
IT vonalon elég sok introvertált dolgozik, ott a homeoffice is többnyire megoldható.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ott kéne kezdeni, hogy mi a szakmád, mihez értesz.

Ha szakképzettlen vagy, akkor nincs válogatási lehetőséged.


Befelé fordulóként is eltérnek az emberek. Pl van az akinek pánikrohama van a többi embertől és a házból se képes kimozdulni. Van az aki utálja őket, de el tudja játszani közöttük, hogy minden oké, magyarul be tud illeszkedni.

ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A munkát nem szeretni kell, hanem csinálni.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
IT contractor.
ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 IgaziÚriember ***** válasza:
16%

"ugye olyan világban élünk, hogy úgy a legkönnyebb munkát találni és elhelyezkedni, ha vannak az embernek kapcsolatai"


Ez csak a tudás és végzettség nélküli selejtekre igaz, akiket beejtőernyőznek valami fing alulfizetett önkormányzati pozira irattologatónak ismerős révén mert máshova úgysem kell.


Ha komoly végzettséged, szaktudásod és tapasztalatod van (mint pl. nekem) akkor probléma nélkül el tudsz helyezkedni ismerős segítsége nélkül több milliós bérért nemzetközi piacra dolgozva full home officeból.

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!