Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertáltként milyen a...

Introvertáltként milyen a Lidl-ben dolgozni?

Figyelt kérdés

Elvárják, hogy jópofizzak a kolégákkal? Még a vásárlók annyira nem is érdekelnek, de ha nem haverkodom a kolégákkal, akkor nem néznek ki onnan?


Ezenfelül a másik problémám, hogy matekból kettes voltam, nem igazán megy a számolás, ez mennyire hátrány kasszázásnál? Ki ír mindent a gép, hogy mennyit kell visszaadni, nem?



szept. 12. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Én pennyben dolgoztam, de gyakorlatilag nagyjából ugyanaz. Azt várják el, hogy légy kedves és mosolygós ami nagyon nehéz tud lenni. De azt, hogy csevegj és jópofizz a vásárlókkal szinte tilos. Még akkor is ha a párod jön be akivel szívesen csinálnád, nemhogy vadidegenekkel. Vannak egyébként idősek akik összekeverik a piaci kofát a szupermarket eladójával és elkezdi mesélni a napját, de introvertáltként gondolom le tudod rázni.


Számolni sima kasszásként természetesen nem kell. Vagy láttál te már olyan kasszást Lidlben aki fejben adja össze mennyit kell fizetni vagy visszaadni? Mert akkor át lettél verve.

szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem ajánlom. Ki fogsz égni.
szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rettentően pörgős és hangos munkahely, ha te inkább nyugis, csendes vagy, akkor nem neked való.
szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Legszarabb hely. Ettől még a spar, tesco, coop is jobbak.
szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Amit kapsz penzt, azt szamolod meg, beutod a gepbe, az pedig majd kiirja, hogy mennyit kell visszaadni. - osszesen ennyit kell szamolnod, bar mar a tobbseg bankkartyazik, szoval leginkabb a roma emberek meg az idosek keszpenzeznek.


A kasszazast amugy betanitjak, azzal nem lesz baj.


Amivel baj lesz az a mentalis terheles.

Ha az egyik vevo felidegesit, amiatt nem szabad a kovezkezovel bunkonak lenni, hiszen nem o bantott meg.

Bar ezen kivul is el kell engedned mindent a fuled mellett, mert fixen lesznek bunko vevok, sot, a tobbseg az. Ok penzt kolteni mennek oda, felsobbrendubbnek fogjak magukat sokan erezni, es ugy fognak veled beszelni mint az utolso szardarabbal. Az ilyet mindig el kell engedned a fuled mellett, nem szabad magadra venni. Akkor sem, ha szemelyesen neked szol be.

Tehat a kassza a legkisebb gond, az embereket kell majd tudnod kezelni.

Bar en nem lidl-ben dolgozom, de ilyen szempontbol nem is relevans, mert ugyanaz az ember bemegy tobb boltba is :)

szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj be vásárolni, nézd meg, hogy neked az az embertömeg oké-e, vagy már sok. Én már egyszer megfutamodtam emiatt a Lidl-ben. :)

Interjúra hívtak, amíg ott álltam, várakoztam, néztem, hogy ott hömpölyög a tömeg a kassza előtt; nekem túl zsúfolt volt, túl pörgős, gyakorlatilag ömlöttek, áramoltak az emberek a kasszánál. (Ennek a Lidlnek lehet, hogy kisebb az alapterülete, mint a többinek, lehet, hogy az is közrejátszhatott, hogy nem akkora területen volt több ember, ott kissé szűkebbek voltak pl a folyosók a sorok között, mint máshol, szerintem. De tényleg zúdultak az emberek a kasszához. :) Asszem, a másik kasszás akkor kiment szünetet tartani talán, pl mosdó. Vagy nemtom már, nem emlékszem pontosan; nem most volt, évekkel ezelőtt. :)

szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Amúgy nagyon tetszett a hely, csak én megijedtem. :)
szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Introvertáltként bolt... Off.


Meg lehet csinálni, de olyan lelki fáradságot adnak az ilyen helyek, hogy fizikai erőlétedre is kihat.

szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!