Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Általános iskolai és gimnázium...

Általános iskolai és gimnáziumi érettségivel rendelkezőknek milyen home-office otthoni munkák állnak rendelkezésre!?

Figyelt kérdés
Én egyénileg személy szerint online emailes ügyfélszolgálaton és könnyű fizikai munkán gondolkozok amihhez elegendő az alap kézügyesség és az adminisztratívhoz biztosítják az eszközt laptop például példának okáért.

szept. 16. 16:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
67%

@19:29



Jó most nyilván, nem is létezik olyan munka amit ő keres hogy bármiféle tudás nélkül egész nap csak full stresszmentesen emailekre kell válaszolgatni.

szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
De jó lenne volna ha létezne.
szept. 16. 19:59
 23/28 anonim ***** válasza:
Csak az ostobák dolgoznak HO-ban.
szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Mert miért gondolja írja ezt maga?

Valakinek az a békésebb nyugodtabb.

Hogy magában van és senki sem zargatja minden percben vagy minden órában.

Hát nekem az inkább a befutó a békés és nyugodt légkör mármint ez a home-office otthoni táv munkában lenni.

szept. 16. 20:11
 25/28 anonim ***** válasza:
41%
Az olyan munkákat amiknek értelmük is van nem otthonról végzik. Lustáknak való. Gondold el egy mentős hogy dolgozik otthonról. És mégis mennyivel fontosabb és hasznosabb a munkája mint mondjuk egy hülye programozonak.
szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Én nem beszéltem barátságtalan modorban magának csak hát nagyon pszichésen beteg vagyok és azért gondoltam erre a munkára,hogy ez inkább az énnekem nekem való.

Ez békés és nyugodt az itthoni otthoni légkör ha nem is egy emailezés hanem egy betanított vagy egészen könnyen megtanulható alap kézügyességet igénylő könnyű fizikai munka is jó lehet számomra.

Nem vagyok én való és nem is vágyok emberi közösségbe eljárni elmondom és leírom tök őszintén.

Tele vagyok bánattal keserűséggel és szomorúsággal.

szept. 16. 20:23
 27/28 A kérdező kommentje:

Én emberektől csak a megvetést a megaláztatást és megszégyenítést kaptam és stbk.

Fizikai lelki bántásokat egyaránt.

Gyermekként gyermek koromban sikerült én velem az életemet már akkor nagyon korán meggyűlöltetni és megutáltatni az az igazság!!!

szept. 16. 20:26
 28/28 A kérdező kommentje:
Hogy elmenjen tőlem a kedvem és többé kevésbé el is ment az életkedvem csak nagyon nehezen halok meg és csakazértsem bírom feladni.
szept. 16. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!