Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Általános iskolai és gimnázium...

Általános iskolai és gimnáziumi érettségivel rendelkezőknek milyen home-office otthoni munkák állnak rendelkezésre!?

Figyelt kérdés
Én egyénileg személy szerint online emailes ügyfélszolgálaton és könnyű fizikai munkán gondolkozok amihhez elegendő az alap kézügyesség és az adminisztratívhoz biztosítják az eszközt laptop például példának okáért.

szept. 16. 16:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

persze csipkejózsika :D

milyen bármi munka van ezzel a semmilyen végzettséggel?

én inkább azt kérdezném meg a helyedben

a HO nem a plebsnek van hanem annak aki értéket teremt

szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az ember normálisan kérdez próbálja a megoldást keresni és akkor játsszák az agyukat nagyképűsködnek és pakolják magukat a kérdezők előtt ami nem helyes főleg és legfőképpen komoly témákban!!!😑😐🫤😕
szept. 16. 16:32
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg nagyvonalakban semmi.


Sokkal kevesebb ho. munka van, mint ahányan szeretnének ho.-ban dolgozni, és minél alacsonyabb a végzettséged annál esélytelenebb ilyenhez jutni. Egy sima érettségivel meg eléggé rossz pozícióbol indulsz ehhez.


De amúgy a legalapabb ami ilyen végzettséggel lehetséges az a callcenter, ügyfélszolgálat, esetleg valami blackoffice munka. De ezeket sem engedik feltétlenül ho.-ban a legtöbb helyen.

szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
*backoffice
szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
a megoldás hogy tanulsz és továbbképzed magadat de azt te buktad már
szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy nagyon éteri dolog ez a homeoffiece-olás. Még ha valakinek olyan keresett szakmája van, ami ellátható teljesen homeoffice-ban ott se törvényszerű hogy pont találni fog olyan munkát ahol engedik a nagyrészt ho-t.
szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Áh meg nem is vagyok olyan pszichés állapotban hogy egy valamire is alkalmas lennék/volnék inkább csak valami otthoni munkavégzés vagy én nem tudom hogy mit csináljak már magammal.

Nem is vagyok jó képességű.

Leginkább csak gyenge, vagy közepes körüli vagyok.

szept. 16. 16:50
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

"Leginkább csak gyenge, vagy közepes körüli vagyok."

ezért nem lesz HO-s munkád, az ugyanis a jóknak van

szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Képzeld magad a munkáltató helyébe.


Te felvennél egy ilyen embert hogy full otthonról dolgozzon?

Mennyi köszönet lenne abba a munkába?


Kérj segítséget szakembertől, próbálj meg integrálódni a társadalomba, keress egy rendes átlagos munkát. hajrá.

szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Mindig keresem a megoldást de nem találok ilyen olyat akivel jól járnék.

Én csak a hátralévő életemben jól akarnám érezni magamat de ez nem nagyon sikerült eddig sem kicsit sem.

szept. 16. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!