Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Általános iskolai és gimnázium...

Általános iskolai és gimnáziumi érettségivel rendelkezőknek milyen home-office otthoni munkák állnak rendelkezésre!?

Figyelt kérdés
Én egyénileg személy szerint online emailes ügyfélszolgálaton és könnyű fizikai munkán gondolkozok amihhez elegendő az alap kézügyesség és az adminisztratívhoz biztosítják az eszközt laptop például példának okáért.

szept. 16. 16:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
57%

De kapsz erre valami szakszerű orvosi ellátást?


gyógyszeres kezelést?

szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Még egy időben pszichológushoz jártam de nem segített semmit a gyógyszer rám eltöltése meg nem barátságos és szimpatikus.
szept. 16. 17:03
 13/28 A kérdező kommentje:

A pszichológiai tanszéken voltam de máshol sem volt értelme járni,járnom.

A magán praxisban lévők a magán doktorok meg tízen huszon ezreket elkérnek egy ülésért ami egy óra.

Elteszik maguknak a komoly pénz összegeket én meg ugyanolyan lelki beteg maradok mint voltam és vagyok is itt életem végéig.

szept. 16. 17:09
 14/28 anonim ***** válasza:
20%
onlyfans/roszlany ha hölgy vagy, egyébként marad az akugyár
szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Akugyár!?
szept. 16. 17:33
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

Webfejlesztő, ha rendesen megtanulod otthon.

Több kollégámnak nincs diplomája és bootcamp-es papírja se.

Nem egy fos cég.

szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
57%

Keres egy call centert. Van távmunkás is. Elég tud lenni az érettségi. Emberekkel fogsz beszélni és nem kell előadásokat tartani a tömegnek egy előadóban. Vagy ügyfélszolgálatot. Nem kell ezt túl gondolni.


Most pályakezdőként esélyet sincs bármilyen backoffice home office-hoz. Ha iroda, akkor ki kell találni, hogy milyen diploma legyen.


Nyelvtudás? Szeptember van nem most fogsz jelentkezni se szakmára. Van egy évet tanulni.


Pszichológusnál klinikai szakemberhez menj, hogy legyen BNO kód is belőle. Ha nincs kód, akkor nincs kórkép, akkor nincs miről beszélni.

De nem gondolom, hogy egy elektrotechnikai gyárban nem tudnál ülőmunkát(könnyű fizikai) csinálni vagy portás se megy. Állami szektorban is van posta raktáros. Van választék, ahol vagy elégé nem terhel meg a fizikai munka vagy nem pörgös.

szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
45%

Callcenter?!


Elvileg teljesen mentálisan egészséges ember sok év callcenter munka után hívásba lefordult a székről és elájult. Idegösszeomlást kapott, miközben telefonon épp a kedves ügyfél az anyukáját emlegette fel. EÜ. alkalmasságin el is tiltották olyan foglalkozástól ahol ügyfelekkel kell foglalkoznia.


A callcenter az minden csak nem a kérdezőnek való munka.

szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Én kipróbáltam magamat abban is igaz nem táv munkában és nem rendelkezek a telemarketinges munkához megfelelő kommunikációs képességgel.

Az,hogy rám orditanak rám szólnak mint egy kis gyerekre aztán már akkor elmúltam húsz éves!!!

Ha nem nekem való az effajta efféle vagy más munka akkor nem csinálom tovább aztán felállok és elmegyek vagy hazamegyek.

Ez még tízen éve volt de ha magam is érzem azt, hogy alkalmatlan vagyok egy valamire azt az egyet én magamnak nem fogom tovább erőltetni szóval call center munka szóba sem jöhet jelen esetemben.

szept. 16. 19:03
 20/28 anonim ***** válasza:
67%
#18 Egy év munka mi lesz vele a gép előtt? Ez nem úgy van, hogy elbújik a gép elé komoly tudás nélkül, hanem ott is simán lefog fordult a székről, mert nem bírja.
szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!