Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miután beadtátok az önéletrajz...

Miután beadtátok az önéletrajzotokat, hány nap múlva hívtak titeket interjúra?

Figyelt kérdés
aug. 27. 17:14
 1/7 anonim válasza:
100%
Volt olyan, hogy vagy három hónappal később, meg olyan is, amikor rögtön másnap. Bár arról aztán az interjún derült ki, hogy nem is felelek meg minden elvárásnak. Szóval elég változó lehet, mikor hívnak be.
aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
2-3 nap max, utána már nem is reménykedtem.
aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Következő munkanap fel szoktak hívni időpontot egyeztetni.
aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Engem volt, hogy fél órával később hívtak :D

De általában a pár nap és az egy hét közötti idő volt a jellemző

aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Pár nap után.

De volt hogy aznap.

aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Baluba ***** válasza:
68%
Én egy hónapja adtam be egy önéletrajzot, és tegnap tudtam meg, hogy jövö héten lesz időpont egyeztetés interjúra. Ameddig nem ér rá egyszerre a manager és a HR szabadságok miatt, addig sok helyen jegelik a folyamatokat, akkor is, ha üres pozícióra keresnek embert.
aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Változó. Volt, hogy a pénteken leadott jelentkezésemre hétfőn már jött a telefonos megkeresés, hogy mikor tudnék leghamarabb intejúra menni.

Végül nem vettek fel, pedig úgy tűnt örülnének nekem ez alapján.

aug. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!