Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzotokba bele...

Az önéletrajzotokba bele írnátok olyan munkahelyet, ahol csak 3 hetet dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Próbaidőn vagyok jelenleg az új munkahelyemen, de kaptam egy másik állásajánlatot, amit kedvezőbbnek találtam, ezért felmondok a mostani munkahelyemen.
júl. 21. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem, teljesen felesleges.
júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%

Ha kaptál ajánlatot, felvettek, minek már az önéletrajz?

Ha most éppen ott dolgozol, beleírod azt, gondokom6nem azt, hogy 3 hete itthon ülök.

júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
#3 ugy gondolod soha tobbet nem fog mar munkahelyet valtani?
júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem gondoltam, hogy már a következőn elmélkedik, mikor még ezt sem kezdte el.
júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%

Tényleg elég meredek, hogy már a következő utáni állásra gyártja az önéletrajzot valaki, amikor még jóformán az első helyen is éppen elkezdett dolgozni.

De egyébként nem írnám bele

júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Miért meredek? Kaptam olyan ajánlatot ami után kedvezőbb juttatások járnak és jobb a munkakörnyezet is, plusz a szakmámban dolgozhatnék. Meg egyébként is próbaidő alatt indoklás nélkül felmondhatok.
júl. 21. 18:01
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

#7: Ja, hogy nem is érted?

Az a meredek, hogy most dolgozol az első helyen 3 hete. Nyilván a mostani hely nélküli önéletrajzzal kaptad az ajánlatot az új, vágyott helyről, ahol lenne a "kedvezőbb juttatások járnak és jobb a munkakörnyezet is, plusz a szakmámban dolgozhatnék" pozíció. Ez a második.

Tehát, amikor az új önéletrajzot írod, amibe vagy belekerül a mostani három hét vagy nem, az már az álommeló utáni, harmadik munkahely lenne. Ami jó esetben évekre van innen, mert annyira álommeló a második.

Remélem így már érted, mire gondoltunk azzal, hogy meredek.


#6

júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem valószínű.
júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy új munkahely, nem azt, hogy az első.
júl. 21. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!