Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzotokba bele...

Az önéletrajzotokba bele írnátok olyan munkahelyet, ahol csak 3 hetet dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Próbaidőn vagyok jelenleg az új munkahelyemen, de kaptam egy másik állásajánlatot, amit kedvezőbbnek találtam, ezért felmondok a mostani munkahelyemen.
júl. 21. 16:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
#10: Te tényleg nem tudsz értő olvasni? Komolyan kérdezem, mert akkor nem erőlködök tovább. Olvasd újra, hátha megérted. Nem összesen az első, hanem a jelenlegi helyzetből számolunk.
júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mindenki azzal járna a legjobban, ha egyáltalán nem erőlködnél, nehogy bajod essen.
júl. 21. 18:31
 13/21 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Ha a 3 hét releváns és még kevés a tapasztalat, akkor beletenném


Én 20+ éve dolgozom, a szakmám "irodista", nyilván már nem írom bele, hogy diákként két hétig egy színházban építettem díszleteket, csak a hosszabb munkáimat jelzem. De ha színházba jelentkeznék akármilyen pozícióba, akkor beletenném, mert releváns.

júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nope.
júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
3 hét abszolút nem releváns, én biztosan nem tenném bele, csak felesleges kérdéseket hozna fel.
júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Azért meredek, mert "készpénznek" veszel egy állásajánlatot!


Miközben még az első fizetésedet sem kaptad meg 😂


Igérni bármit lehet hirdetésekben!

júl. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mivel hetente fizetnek, ezért kaptam már fizetést.
júl. 22. 07:25
 18/21 anonim ***** válasza:

Akkor minden (is) rendben van! Hát nem? 😂🤞🏻


Fú gyerek... Nagyon az elején vagy még!

júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Régen elmúltam már gyerek.
júl. 22. 10:02
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem tűnik úgy mintha lenne munkatapasztalatod.

Vagy eddig mit dolgoztál, hány évet?

Vagy csak nem vetted észre mekkorát fordult a világ munkaerőpiac, etika, trükközés, munka törvénye stb az elmúlt 10 évben?

júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!