Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írtátok bele az önéletr...

Hogyan írtátok bele az önéletrajzotokban, ha szülés után mentetek vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel nem tervezek a mostani munkahelyemre visszamenni emiatt frissíteném az önéletrajzomat. Tegyük fel, ha veszélyeztetett terhesség miatt táppénzen voltam akkor onnantól számoljam a “kilépést”? Nyilván 2+ évig nem dolgoztam, mert itthon voltam gyerekkel. Ti jeleznétek az önéletrajzotokban hogy cseden, gyeden voltatok? Ha igen miként? Simán írjam bele? Lehet hogy nagyon idiótán fogalmazok, de nem tudom, hogyan tegyem fel😅 (sőt biztosan)



aug. 26. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnám bele, mivel az öneletrajzban azokra kíváncsiak hogy az előző munkahelyen miket csináltál. Csak a munkakörökre és szakmai feladatokra fókuszálnék amiket végeztem. Pl. 2021-től jelenleg is. Mivel a munkaviszonyod nem szűnt meg a cégnél.
aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!