Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire éri meg marketinget...

Mennyire éri meg marketinget tanulni? Mennyire nehéz elhelyezkedni marketingesként és “kiemelkedni” a szakmából! Milyen a fizetés?

Figyelt kérdés
Milyen diplomát érdemesebb végezni? Kereskedelem és marketing vagy kommunikáció és média, esetleg gazdálkodás és management?

aug. 24. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
A három közül kereskedelem és marketing, a mások kettő arra jó, hogy kitöröld vele a segged. De ha mindenképp gazdaságra akarsz menni, akkor pénzügy számvitel, azzal vannak a legjobb szakirányok, mesterképzések, amiket ha elvégzel és ügyesen (szerzel ismeretségeket, plusz projekteket csinálsz, amiket be tudsz mutatni állásinterjúkon a kötelező iskolai dolgokon kívül és érted a dolgod) akkor szépen lehet vele keresni. De az utolsó 2-t mindenképp felejtsd el.
aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Hat nem tudom, en gazdmenre jartam, es most 2 milla felett keresek, de hat te tudod...
aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
10-ből egy max. És gondolom végeztél még utána egyéb képzéseket és mestert, lehetséges, hogy le is doktoráltál és ne adj isten a Corvinuson, BME-n, BGE-n, Eltén, Szegeden, Debrecenben végeztél. Mert egy sima Kodolányis gazdmen alapképzéssel te nem jutottál volna el ide, az is biztos. De akkor is a pénzügy-számvitellel van a legtöbb lehetőség.
aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Valszeg igen, de azzal leginkább csak SSCs rabszolgának lehet lenni, elég kevesen vannak, akik túllépnek ezen a szinten.


De egyébként ha most kellene megint választanom a gazdasági szakok közül, én tuti valami befektetés / pénzügy matek / quant irányba mennék, abban van a legjobb pénz.

aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

2 ja!

De nem Magyarországon !

aug. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
5 gondoltam, mert itt max politikus keres 2 milliót vagy többet
aug. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
5ös De bizony, Magyarországon.
aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Akkor vagy vezérigazgató vagy vagy valakinek a valakije. De ez 100ból 1. A maradék 99 egy sima gazdmen alapszakkal semmire nem megy
aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
csak Corvinus.. kapcsolati halo a legerosebb. Corvinus koppintas egyetemekre nem erdemes menni
aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És mennyire sok a későbbi fizetés különbsége a pénzügyes és a többi szak között? Engem inkább a marketing érdekelne, mint a pénzügy, de ha sokkal több a fizetés lehet meggondolom
aug. 27. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!