Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik utálják a munkájukat? A fizetésért megéri?

Figyelt kérdés

aug. 21. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
van
aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Van es egy ideig megeri, aztan amikor mar egy eve szeded a savlekotot, akkor elgondondolkozol rajta hogy lehet valtani kene :/
aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Váltás is addig jó, míg tart az újdonság varázsa. Ugyanazokat az alap feltételeket adja A és B hely is.
aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Kérdés, hogy miért utálod.

Én például utálom, mert a feladat monoton, és nem érdekel egyáltalán. A pénz viszont jó, a munkakörülmények jók, a kollégák rendesek, szóval csinálom.

Szerintem nagyon kevés ember van, aki igazából szereti azt, amit csinál.

Minden típusú munkában ki lehet égni, és váltani valami teljesen másra nagyon nehéz, hiszen minden munkahelyen tapasztalt embereket keresnek.

Viszont volt olyan munkahelyem, ahol elviselhetetlenek voltak a kollégák, onnan eljöttem. Kevés pénzért is csak rövid ideig lennék hajlandó dolgozni, amíg jobbat nem találok.

aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!