Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értékpapír back office terület...

Értékpapír back office területen mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés , hogy aki dolgozik ilyen területen mi az a bérsáv , amit egy ilyen pozícióban lévő ember kereshet jelenleg ? Nem egy konkrét bankra lebontva , hanem átlagban.

aug. 22. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudnád azért ezt konkretizálni?


Bruttó 700 és 2000 között bármennyi lehet…

aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, de mire gondolsz pontosan a konkretizálásban? 😊.


Igazából láttam egy-két banknál ezt a pozíciót meghirdetve és érdekel ebben a pozícióban mennyit lehet keresni kb. úgy, hogy nincs ezen a szakterületen tapasztalata az embernek, illetve, ha interjúra behívnak mennyi lehet a reális bér, amit lehetne kérni .

aug. 23. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:

1 vagyok, igazából elég sok pozit el tudok képzelni adminisztratív munkától kezdve számvitelesebb vagy pénzügyesebb pozikig, pl ahol reporting, vagy értékelés történik. Utóbbiak nyilván jobban fizetnek.


Én mondjuk jelenelg front office vagyok intézményi területen, de sok barátom van b.o. pozikban, nyilán Bp nagyon jó hely ilyen szempontból, ők 3-5 év tapasztalattal 800 -1,000,000 között keresnek br, plusz bónusz, ilyenek.

aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!