Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másodévesként érdemes gyakorno...

Másodévesként érdemes gyakornoki pozíciókat pályázni?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne úgy gyakornoki pozícíókat pályázni, hogy csak 1 teljesített évem van eddig az egyetemen? Ti hányadik évnél jártatok amikor elkezdtetek a szakmában dolgozni?

Ezen felül bármiféle tanácsot szívesen meghallgatok ebben a témában!

IT szak

Köszi előre is!!!



aug. 6. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%

"Te honnét tudod mihez és mennyire vagyok tehetséges te szerencsétlen?"


Onnan hogy te magad írtad, hogy informatikusként álom kategória számodra még egy fika szakmai gyakorlati hely találása is. Ehhez azért kell egy erőteljes szellemi deficit, hogy az embert gyakornoknak se alkalmazzák. Nem a munkaerőpiaccal van probléma, hanem a te munkaerőpiaci potenciálod számegyenesen 0. Én annál a cégnél helyezkedek el amelyiknél akarok hála a tálentumomnak. De még ha az ember nem is ekkora őstehetség mint én vagyok informatikusként akkor sem kellene, hogy gondot okozzon az elhelyezkedés egy ÁTLAGOS képességű egyénnek.

aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Most hiába hangsúlyozod minden kommentedben mekkora király vagy, ameddig ezzel kapcsolatban semmilyen bizonyítékot nem tudsz felmutatni, nem hiszek neked. Én meg ennyi erővel milliárdos vagyok (nem vagyok).
aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%
Minek bizonygassak bármit is egy random embernek akinek még szakmai gyakornoki helyet sem képes találni magának? Elég az számomra hogy holnap felkelek akkor amikor kedvem tartja, home officeból ledolgozom a szokásos 2 órámat majd munkaidőben csobbanok a medencémben, közben pedig kapok 5-6 megkeresést heti szinten fejvadászoktól linkedinen, hogy esetleg leülnénk-e beszélgetni a váltásról. Egyelőre azonban elégedett vagyok a millió feletti béremmel neked pedig sok sikert találni 2500 forintos bruttóért gyakornoki helyet kisfiam
aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy sikerult elkezdeni veszekedni meg tenni magunkat! Nem is ertem miert hasznalom meg mindig ezt az oldalt…
aug. 8. 13:13
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 Most nem azért de ha tényleg senior lennél akkor lenne benned alázat és nem szidnál mindent magad körül.
aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!