Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozást vagy villanyszere...

Programozást vagy villanyszerelést érdemes tanulni inkább, szerintetek? Karrierváltó vagyok (szeretnék lenni). Pro kontra is írjatok nyugodtan..igaz, hogy programozók között sok a gerincsérves, hogy előbb-utóbb elkerülhetetlen a sok üléstől?

Figyelt kérdés

aug. 4. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi ésszel semmi esélyed programozónak menni, aki ilyen hülyeségeket elhisz, az menjen inkább szerelönek, ahhoz nem kell sok ész
aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
villanyszerelőként meg agyoncsaphat az áram, utazhatsz országosan, egész nap építkezéseken dolgozol és örülhetsz ha kifizet a megbízód.
aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem programozáshoz nem árt egyetemi végzettség, míg villanyszerelés csak egy OKJ képzés. Hogyha eddig egész életedben nem programoztál és már elmúltál 30, helyedben nem választanám mert sok sok év, mire 0-ról felépíted magad.
aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Tanulj knx programozást!

2 in 1

aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehet kicsit nyersen is írtam a programozásról, csak tényleg sok helyről hallok erről, hogy van ez a "népbetegség" a szakmában. A villanyszerelést amúgy semmiképp nem itthon csinálnám, nem vagyok hülye, hogy magyarnak dolgozzak:D kitanulnám és mennék Németbe..esélyesebb, hogy ez lesz. Köszönöm, aki szánt időt a válaszára! :) Nyomom Mindenkinek a zöldet!
aug. 4. 22:03
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
A jelenlegi munkaerőpiacon karrierváltóként minimum egy Bsc-t kellene szerezned ahhoz, hogy felvegyenek programozónak.
aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Azért az durva, hogy összesen ennyit tudtál összgereblyézni, hogy az it-snak majd fáj a háta a sok üléstől.
aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

Őszintén, szerinted melyik kímélőbb a szervezetnek? Egész nap létrán állni, hajolgatni gubbasztani vagy egy székben ülni/állni a monitor előtt?

Villanyszerelőként amúgy mostanság könnyebb elhelyezkedni..

aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem te ilyen szellemi deficittel még villanyszerelőnek is alkalmatlan vagy, nemhogy programozónak
aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem retkes alkalmazottnak kell menni és akkor nem kell diploma
aug. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!