Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Már elkerülhetetlen hogy...

Már elkerülhetetlen hogy Libanon a Hezbollah miatt belekeveredjen egy totális háborúba és emiatt Bejrútot is ostromolni fogják?

Figyelt kérdés
Dolgoztam kint, a munkahelyem kinti kirendeltségén és kapcsolatban vagyok még a helyiekkel és már nagyon félnek, sokan a hegyekbe menekülnek.

aug. 4. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Sosem elkerülhetetlen.

Csak kérdés el akarják-e kerülni.

aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ebben az egészben Törökországot nem értem. Itt minálunk, a főispán aztat próbálja előadni, hogy az ottani agybarom, az a mi barátunk, itt meg ebben a szituban, tőrt ragadott Izrael és a zsidóság ellen és az arab kalifátusokat támogatja, hogy menjenek háborúba. Akkor, most a mi barátunk, háborúpárti és még arab is?
aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
A főispánt kidobta a civilizált világ, gyorsan kellett neki 1-2 "barát". Most, hogy a barátai egymással veszekednek, nem tudja, hogy kinek az oldalára álljon. Egy igazi elvtelen érdekember a főispánunk.
aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező!


Ha van kint valamiféle isnerettséged, kapcsoladi rendszered, akkor neked jobban át kéne látnod a dolgokat. Legalább elvben.


Egyébként ha a cionista rezsim.háborút akar, akkor sajnos az lesz.

aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En úgy gondolom hogy ha a helyiek félnek az intő jel. Amikor kint voltam Del Libanon és Izrael között mentek a raketazasok akkor is. Az senkit nem érdekelt, de most más a hangulat. Jött egy új hír hogy a svédek bezártak a nagykövetseguket és Ciprusra telepítenek át plusz a britek katonai hajót küldtek oda hogy evakualasrs készüljenek
aug. 4. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

#4

Szóval a Hezbollah szerinted békés kiscserkészek gyülekezete, akiket a gaz cionisták ok nélkül bántanak, mi? 😂

aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!