Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyre elkerülhetetlenebb a...

Egyre elkerülhetetlenebb a világháború?

Figyelt kérdés
júl. 12. 05:58
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Azt, hogy ezt a konfliktust mikortól fogják világháborúnak hivni, majd a történészek fogják meghatározni, az én véleményem az továbbra is az, hogy szerintem, ez már ma is hibrid világháború.

Annyi ország van már ebbe benne, támogatásilag -Irak, Észak-Kórea, Kina- meg, ki tudja, hogy milyen katonai egységek vannak jelen, hogy szerintem ezt már lehet világháborúnak hivni, mégha, jelenleg viszonylagosan, de kis területen is zajlik.

júl. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
93%

Atombombáink vannak, soha többé nem lesz világháború.


Világháború csak a 19-20. századokban lehetett, mert akkor volt azon a szinten a technológia és a globalizáció; ilyen körülmények soha többé nem lesznek.

júl. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán. Gyakorlatilag mindenki bukna egy globális háborún, a mai feltételekkel, így senki nem is igyekszik bármely konfliktust ilyen szintűvé eszkalálni.
júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Lesz egy korlátozott atombombákkal vívott háború és utána rögtön egy a covidnál is halálosabb világjárvány ezután kerül bevezetésre a világkormány.
júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Lottó nyerőszámokat is mondanál jövő hétre?

júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk. Aki azt írta, hogy ez már kissé az, annak igaza van. Ebből még van visszaút. Én remélem, nem lesz. Valószínűbbnek tartom, hogy ez még hosszú évekig elhúzódik, aztán, amikor a felek belefáradnak, kötnek valami kompromisszumot. Eszkalálni remélhetőleg senki nem meri, mert egy atomháború senkinek se hiányzik, még annak a dög putyinnak se.
júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!