Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A budapesti munkaerőpiac, ha...

A budapesti munkaerőpiac, ha műszaki területeket nézünk, berozsdásodott?

Figyelt kérdés

Én nem tudok jelenleg előre jutni.Most keresek nettó 526 ezret.

Műszaki, mérnöki területen dolgozok.Szimulációval foglalkozom.Illetve, mesterfokozatú gépészmérnöki diplomám van.Angolul erős kommunikációs szinten tudok, illetve némettel is elboldogulok.


Pályázok, de, mintha esélytelen lenne.

Nettó 700 (br 1 millió durván) bérrel lennék most elégedett, ennyit is mondok és csak fintorognak, meg leakarják alkudni.



Bezzeg, egyes vidéki régiókban pl:GYMS megye, br 1 milliót megadnak.Legalábbis a professionon kint van ekkora összeg.


júl. 27. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

A diplomas berek beragadtak es utolertek oket a segedmunkas, vendeglatos, futar fizetesek.

Napi 24 ezret kapsz, ennyit lassan barhol megadnak mar Pesten.

A kenyelmes irodai pozikra sokan palyaznak, ezt tudja kihasznalni a munkaado es lent tartjak a bereket.

júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Fejlesztési büdzsét a magas infláció, csökkenő bevétel miatt most nagyon megvágták, ezért kevesebb a nyitott pozíció, kisebb a verseny. Gépészmérnököket meg ugye egyébként se fizetik meg annyira, már 10 éve se ment olyan jól a szekér. 3-8 év tapasztalathoz szerintem teljesen korrekt fizetést kapsz.
júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve vagyok építőmérnök FMV, ME jogosultsággal és annyit keresek mint egy segédmunkás, kevesebbet mint te. Ja és Győrben.
júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szimplán magas a bérigényed, ha most megkapják a tudásod 500k-ért, akkor miért fizetne bárki is 1M-et érte?


(Mármint széles körben értve természetesen)

júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Milyen "szimulációval" foglalkozol és milyen tech-stacket használsz, miben van és hány éves tapasztalatod?


Én áramlástani modell-szimulációkat csinálok ( differenciálegyenlet-rendszerek numerikus megoldásával) egy repülőgép-fejlesztéssel és tervezéssel foglalkozó cégnek Budapesten, 7 éves Matlab, Python, Octave kevesebb C++, R + Cloud tapasztalattal bruttó 2,4 milliót keresek.

júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3 : azert az épìtőmérnökök jórésze szarul keres ez nem újdonság.
júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennél többet akarsz gepeszkent akkor vezetőnek kellene lenned sztem sok esetben. Jobb a gépész mint a fentebb említett épìtőmérnöki vagy mondjuk vegyész meg még jópár mernöki szak. De azért a top az info, villamosmernoki vonal műszaki területen.
júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Budapest egy szar hely, a fizetés a béka segge alatt, a lakhatás meg nyugati szinten.

Ennél a szar 500 ezernél egy ózdi vasmű is többet ad, a Borsodchemről vagy a tiszsújvárosi MOL-ról meg ne is beszéljünk. Ott 800-900-at is megadnak.

júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!