Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan, indokkal vagy indok...

Hogyan, indokkal vagy indok nélkül mondják fel augusztusban?

Figyelt kérdés
Adott egy munkahely, ahol nem igazán vagyok lejelentve.ha 10-e előtt állok fel, nem fizetnek ki. Tervem szerint augusztus 9-én,ahogy megkapom a fizut, felállok. Csak nem tudom,hogy. Elég inkorrekt cég. Szívem szerint,jelzésképp ott hagynék az irodába mindent,és hétfőn már nem mennék be. Elég gázos a cég,NAV ellenőrzés, áfa csalás, stbstb.

júl. 22. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert ők nem korrektek te még lehetsz az. Bár 9et várd meg. Aztán közöld, hogy holnaptól nem jössz.
júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

"ahol nem igazán vagyok lejelentve2

Na most gen, vagy nem?

Ez rendkívüli felmondásra ad okot, mert ők szegtek szerződést.

Így neked ha határozott idejű szerződésed va, akkor annak végéig esedékes teljes fizetés jár.

Egy munkajogász segítségével csináld!

júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lejelentve. Néha napiba, ha eszükbe jut bejelenteni. De amúgy full feketén megy minden.
júl. 22. 21:21
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Ezt az indokot nyugodtan megmondhatod, legalább ne nézzenek baleknak, más jelentősége nincs.
júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy bejelentve, akkor nincs munkaviszony. Felveszed a pénzt és többet a tájékukra sem mész. Ennyi.
júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy bejelentve akkor nem igazán kell indokolnod vagy egyáltalán felmondod mert egy nem létező szerződést nem kell felbontani sem.


Ettől függetlenül szólhatsz neki h akkor te holnap nem jössz.

júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"a 10-e előtt állok fel, nem fizetnek ki. Tervem szerint augusztus 9-én,ahogy megkapom a fizut, felállok."


Akkor is lesz "9" ledolgozott, de ki nem fizetett napod.


Miért nem nézed meg ügyfélkapun keresztül, hogy akkor mi is van a foglalkoztatásod bejelentésével?

júl. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bejelentve, nagyon jól tudom. Ennél. Cégnél nem szokás. Napi bejelentés néha néha volt, mert azt a részét én csinálom. Viszont a cég anyagi helyzete miatt, illetve egyéb okokból nem jelentettem le magam. De nem is ez a fontos. Viszont tegnap,azaz csütörtökön a főnököm telefonon keresztül megfenyegetett,mert nem voltam telefon közelben este 6kor🙂 azt bánom,hogy nincs hangfelvétel.
júl. 26. 21:38
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
nem "szokás" lol, börtönt "szokás" ezért osztogatni...
júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9: Ez így van.
júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!