Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mettől meddig dolgozol?...

Mettől meddig dolgozol? Mennyi időd jut az egyéb dolgokra?

Figyelt kérdés
Én elsősorban családos emberként kérdezem, de bárki esete érdekel.

júl. 18. 13:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Sima 9-5 H-P. Gyerek mellett simán meg lehet oldani, anya otthon, én meg keresek annyit, hogy ezzel ne kelljen szórakozni.
júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
#10 gyakori kamus a munka megnevezése. Napi 3 óra munkáért semelyik cég nem fog bruttó 1,6 millát fizetni random József barátunknak.
júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5: Hát én pedig nem csinálnám...
júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus irodai dolgozó vagyok. Amióta én főzök és párom is itt lakik, azóta sajnos már kevés az idő. Mindig elúsznak az esték, pedig amúgy sok dolgot szeretek csinálni. Nem elég 1 nap vagy akár az egész hét mindenre.
júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Home office van, 8 órás kötetlen munkarend. Néha van olyan projekt, amikor fontos, hogy az ember gépnél legyen, ezeknél általában 9-től 2-ig van törzsidő. Van, hogy szombat-vasárnap délután megcsinálok egy napnyi munkát és következő héten 3 napos a hétvégém, ez is megoldható.
júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Senior Séf ***** válasza:
100%
5-9 ig dolgozom. Utána kihasználom, hogy nyugger vagyok, és délig horgászom. Délután is teszek-veszek, barkácsolok, kutyázok.
júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
3 napig 6-18 óráig, utána 3 szabadnap aztán 3 napig 18-6-ig. Szabadnapokon van időm az egyéb teendőim elvégzésére.
júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan 8-tól 16:30-ig. Gyakorlatilag teljesen változó, a feladataimtól függ. Valamennyire én oszthatom be rugalmasan.

A nyarakkicsit lazábbak. Ilyenkor 8-ra megyek, de ha nincs semmi extra dolgom, 15:00-15:30 körül is el szoktam jönni. Cserébe bármikor kereshetnek e-mailben, telefonon, akár munkaidőn kívül is. Nincs olyan, hogy 16:30 után nem veszem fel a telefont, ha látom, hogy a főnököm hív, vagy otthon már nem nézek e-maileket. Volt olyan, hogy este 8-kor jött egy e-mail benne egy adminisztratív munkával, amit reggel 7:30-ra vártak.

A hajtósabb időszakokban meg volt már, hogy reggel 7-kor bent voltam és este 10-re értem haza. Jó, ez azért nem mindennapos, de volt párszor ilyen is.

Túlórát nem fizetik, semmi plusz nem jár érte. Ez ilyen írtalan hallgatólagos szokásjog nálunk a valemennyire rugalmas munkaidőért cserébe.

júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!